BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    

FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    
  16 Ağustos 2017
  FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu    

        FAY Mücevher, Avrupa standartlarında bir mağaza oldu      
          Bolu'da kuyumculuk sektöründe yenilikçi ve öncü bir kuruluş olarak çığır açan, genişleyerek baştan aşağı yenilenen Avrupa standartlarındaki 'FAY Mücevher' Cadde mağazasını halkımızın hizmetine sundu.
          Kuyumculuk sektöründe 30 yıldır hizmet veren Yamaner Mücevher Şirketi İzzet Baysal Caddesi'ndeki FAY Mücevher Mağazası'nı genişleterek baştan aşağı yeniledi. Avrupa standartlarındaki göz alıcı dekorasyonu ile dikkat çeken yeni mağaza 650 m2'lik bir alanda hizmet vermeye devam ediyor. 
         Genişleyerek yenilenen yüzüyle hizmete başlayan FAY Mücevher Cadde Mağazası ile ilgili bilgi veren Firma Sahibi Fatih Yamaner, “Yamaner Mücevher Şirketimiz 30 yıllık sektör tecrübesiyle oluşturduğu yeni markası FAY Mücevher cadde mağazamız, yenilenen yüzüyle hizmete başladı. 650 m2'lik yeni sunum alanlarımızla; turizm ve üniversite yönünde gelişen ilimizde; kuyumculuk, mücevher ve saat koleksiyonlarının yanında butik cam, Swarovski marka takı, ilimize özgü hediyelikler, gümüş takı, Köroğlu figürleri, Bolçi, Decorium, Murano cam ve gümüş aksesuar ile Bolu'da yaşayan misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyduğumuz gibi, yerli ve yabancı turistlere hitap eden koleksiyonlar oluşturduk” şeklinde konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak