Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolu turizmi ve ekonomisine moral verecek yatırımın temel atma törenine davet

Bolu turizmi ve ekonomisine moral verecek yatırımın temel atma törenine davet
  7 Nisan 2017
  Bolu turizmi ve ekonomisine moral verecek yatırımın temel atma törenine davet

       Milletvekili Ercoşkun'dan referandum öncesi Bolu turizmi ve ekonomisine moral verecek yatırımın temel atma törenine davet

        Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Karacasu Hamam Çayırı'nda Bolunun en büyük otel yatırımının temel atma törenine tüm Boluluları davet ederek, "Referandum öncesi Karacasu'nun ve Bolu'nun turizm geleceğini şekillendirecek önemli bir yatırımın daha temelini atıyoruz. Artık söz değil, icraat zamanı" dedi.

         AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 1990'lı yıllardan bu yana konuşulan fakat bir türlü gerçekleştirilemeyen mülkiyeti İl Özel İdaresi'nde bulunan ve Karacasu'da Hamam Çayırı olarak bilinen bölgede yap-işlet-devret modeli ile inşa edilecek Termal Wellness Spa Otel'in temel atma töreni öncesi Bolululara davette bulundu.

       "İCRAATLARIMIZI HERKESE GÖSTERECEĞİZ"
       Milletvekili Ercoşkun, yaptığı davet açıklamasında, "Karacasu ve Bolu'nun geleceğini etkileyecek bir büyük yatırımın temelini daha Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanımız Faruk Özlü'nün de katılımıyla hep birlikte atacağız. Yarın saat 15.00'te gerçekleşecek temel atma törenin de tüm Bolu'yu  görmek istiyoruz. Çünkü söz değil, icraat zamanı. Bunu da yarın herkese göstereceğiz" diye konuştu.

       BOLU TURİZMİ VE EKONOMİSİNE REFERANDUM ÖNCESİ YATIRIM MORALİ
       Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının devamında, şöyle konuştu: "Geçtiğimiz dönemlerde ihale süreçlerindeki sıkıntılardan dolayı bugüne kadar bir mesafe alınamamıştı. Bugüne kadar hem Karacasu, hem Bolu'nun turizm hedefleri anlamında çok önemli bir bölgesi olan Karacasu Hamam Çayırı, İl Özel İdaresi tarafından geçtiğimiz süreçte yap-işlet-devret modeli ile ihale edildi. Büyük Abant Oteli'ni başarılı bir şekilde çalıştırmaları sebebiyle Bolu'nun yakından tanıdığı Altındağ İnşaat firması bu ihaleyi aldı. Yap-işlet-devret modeliyle hayata geçecek otel işinde tüm bürokratik süreçler ve gerekli her türlü izinler tamamlandı. Şimdi de önemli bir referandum öncesi, Allah'ın izniyle, Türkiye ve Bolu'nun geleceğini etkileyecek bu büyük yatırımın temelini atacağız. Tüm Bolu'yu bekliyoruz"

  • Dursun YILMAZ9 Nisan 2017 . 10:58

     İnsan beynine insan gibi yatırım yapmadığınız sürece beton bloklar hiç bir işe yaramaz.İnsan kalitesini her yönüyle artırmadığınız sürece saf altından bile otel yapsanız işe yaramaz.Kaliteli insan yetiştirelim.Ülkemin sadece ve sadece kaliteli insana ihtiyacı var.Gelin insanlarımızın ceplerinden önce beyinlerini zenginleştirelim.Kalitesiz zenginlikten vaz geçelim.Geri kalmış ülkeleri kalitesiz zenginlik mahvediyor.
  • Necvin Kardeş 9 Nisan 2017 . 04:38

   mitinglere topladığınız gibi devletin paralarını verin koyun gibi gelirler ne adam arıyorsunuz kaç yıldır insanları ne hale getirdiniz işsiz güçsüz parasız çaresiz ulan sizin yatacak yeriniz yok be
  • Salih ÖZDEMİR8 Nisan 2017 . 12:32

   SN VEKİL Bilmem haberin var mı;  Bilim sanayi teknoloji bakanı Faruk Özlü yaptığı açıklamada yurt genelinde kaldırılmak istenen sanayi siteleri değerinin 17 MİLYAR dolar olduğunu  belirterek, işyeri sahipleriyle görüşülüp anlaşmaya varılması halinde şehir dışına taşınacaklarını üstelik bu esnaflara taşınma giderleri dahil her türlü destek ve teşfiklerin verileceğini söylemiştir.bu taşıma görevide bilim sanayi ve teknoloji bakanlığına verilmiştir. bizimkiler hala neyin kafasını yaşıyorlar bilmem ama  sanayi dışında kişlerden talep toplayıp  sanki bizim isteğimizmiş gibi lanse edilmesi  sahtekarlıktır. Dükkan yaparsınız ona kimse bişey diyemez. Ama sanayiyi kaldıramazsınız Bolunun en büyük  sorunu bu. Moral verecekseniz gerçekleri konuşun.  
  • Bilir Kişi8 Nisan 2017 . 12:14

   Bizim de bir kavanoz açılacak sayın yetkililer,
   Gelin kavanozu açın ve referandum için propaganda yapın.
   Fırsat bu fırsat.
  • Salih ÖZDEMİR8 Nisan 2017 . 09:53

   tamamda vatandaşla ne alakası var 1  2 zengin daha zengin olacak sizde çığırtganlığını reklamını yapacaksınız ve adına da truzim diyeceksiniz . ee vatandaş her zamanki gibi aylık 1400 tl ye mahkum, yani alçak sürünmeye devam.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak