Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Baz istasyonu milleti sokağa döktü

Baz istasyonu milleti sokağa döktü
  28 Eylül 2016
  Baz istasyonu milleti sokağa döktüBaz istasyonu milleti sokağa döktü

        Bolu'nun Sümer Mahallesi'nde bir binanın çatısına baz istasyonu kurulduğu iddiası mahalle halkını sokağa döktü.

         Edinilen bilgiye göre, Sümer Mahallesi Şehit Dursun Değirmencioğlu Sokak'ta bulunan 124 nolu apartmanın çatısına baz istasyonu kurulduğunu iddia eden yaklaşık 40 kişi sakini tepkilerini göstermek için binanın etrafında toplandılar. Mahalle halkı 100 imza toplayarak savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını ifade ettiler.

        YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİLER

         Mahalle halkından Yüksel Özen, grup adına açıklama yaparak, “Biz bu memleket için şehitler verirken birilerinin menfaati için buraya baz istasyonu kurulmasını istemiyoruz. Kendi menfaatleri için bizim ve çocuklarımızın sağlıklarını tehlikeye atamazlar. Çocuklarımızın radyasyon tehlikesi altında yaşamasını istemiyoruz. Kamuoyunun, yetkililerin, radyasyona karşı olan tüm mercilerin bu konuda bize yardımcı olmasını rica ediyoruz" dedi.

  • Mehmet Can DUYARLI28 Eylül 2016 . 18:51

   Yaptığım araştırmaya göre bu vatandaşların hiçbiri cep telefonu kullanmıyormuş.Ceptelefonu kullanmayan kişilerin,başkalarına saygı gösteren kişilerin kendilerine saygı gösterilmesini istemek DOĞAL HAKLARI bence.!
  • Sümerli28 Eylül 2016 . 17:25

   Baz istasyonları mutlaka birilerine paramı kazandırmayı istasyonları resmi kurumlara veya camilere takılsın geliride devlete gider. Camilerde vatandaştan yardım toplama derdinden kurtulur. Biri para kazansın diğerleri üzülsün olmaz böyle
  • harun boğmak28 Eylül 2016 . 16:26

   mahalle sakinleri haklı olabilir... peki bu baz istasyonları nereye kurulmalı... şehir dışına mı... nereye  birde kullanmış olduğunuz telefonlar çekmeyince kime çemkireceksiniz
  • Kestere Balgat28 Eylül 2016 . 16:01

   Yaahu ne radyasyonu kardeşiiiim. Baz istasyonuyla radyasyonun ne alakası var. Karşı çıkacanız bari ne olduğunu öğrenin önce yaahu.
  • Zagarella Hepcunduk28 Eylül 2016 . 15:59

   Fetö bu işin neresinde? Paraleeeelllğğğğğğghghgh

   ehuu ehuu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak