Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Milletimize boyun eğdirmeye çalışan bu şerefsizlere bırakacak meydan yok bizde!

Milletimize boyun eğdirmeye çalışan bu şerefsizlere bırakacak meydan yok bizde!
  21 Ağustos 2016
  Milletimize boyun eğdirmeye çalışan bu şerefsizlere bırakacak meydan yok bizde!

         Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Gaziantep'i kana bulayan hain saldırı sonrası yaptığı açıklamada, "Yıkıcı ve bölücü mihraklar, tanklara dur diyen, namlulardan çıkan kurşunlara siper olarak milli iradeyi savunan yüce Türk Milleti'ne hain terör eylemleri ile boyun eğdirmeye çalışıyor. Saldırının faili olan DAEŞ'in PKK'dan ve FETÖ'den farkı yok. Sahipleri belli olan bu hain köpeklere ve kahpelere bırakacak meydan yok bizde" dedi.
        AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Gaziantep'te meydana gelen hain terör saldırısı üzerine yayımladığı mesajda, "Gaziantep ilinde meydana gelen, ülkemizin birliğini, beraberliğini ve huzurunu hedef alan hain saldırıyı kınıyorum. Yüzyıllardır barışın, kardeşliğin, hoşgörünün simgesi olan Gaziantep'te bu alçak saldırıyı gerçekleştirenleri ve destekleyenleri lanetliyorum. Gazi şehrimize büyük geçmiş olsun. Allah bir daha böyle acıları yaşatmasın" ifadelerini kullandı.

        "DAEŞ'İN, PKK'NIN VE FETÖ'NÜN SAHİBİ BELLİ. BU KÖPEKLERE VE ŞERESİZLERE BIRAKACAK MEYDAN YOK BİZDE" 
        Ercoşkun, mesajında, saldırının faili olarak belirlenen DAEŞ'in PKK'dan ve FETÖ'den farksız olduğunu, tüm bu örgütlerin yıkıcı ve bölücü mihraklar tarafından kullanılarak, tanklara dur diyen, namlulardan çıkan kurşunlara siper olarak milli iradeyi savunan yüce Türk Milleti'ne hain terör eylemleri ile boyun eğdirmeye çalıştıklarını söyledi.
        Ercoşkun, sözlerini şöyle sürdürdü: "Saldırının faili olan DAEŞ'in PKK'dan ve FETÖ'den farkı yok. Tüm bu hain örgütlerin tamamı yıkıcı ve bölücü mihrakların maşası. Amaçları, tanklara dur diyen, namlulardan çıkan kurşunlara siper olarak milli iradeyi savunan yüce Türk Milleti'ne hain terör eylemleri ile boyun eğdirmek. Ancak sahipleri belli olan bu hain köpeklere ve kahpelere bırakacak meydan yok bizde. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Bu kötü senaryoları daha önce de gördük. Yıkıcı ve bölücü mihraklar, bu ve benzeri saldırılarla Türkiye Cumhuriyeti ve aziz milletimiz üzerindeki kirli emellerine asla ulaşamayacaklardır. Bu hain saldırıyı gerçekleştirenler yüce Türk Adaleti önünde hesap vereceklerdir. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum."

  • Şaban Direk22 Ağustos 2016 . 08:01

   Ülkemizin dış politikasını beceriksizce bozdunuz. Sıfır sorun diye diye herkesle düşman hale getirdiniz. Irak'la, Suriye'yle, Rusya ile hükümetinizin yanlış politikaları sonucu düşman olduk. Ondan sonra bu ülkelerden özür dileme noktasına geliyorsunuz. Suriye sınırımız teröristlerin cirit attığı bir yer oldu. IŞİD Gaziantep'te Kilis'te örgütlendi, görmezden geldiniz. FETÖ ise zaten sizlerle birlikte değil miydi? Yazık yazık... Vatandaşı kandırmayın. Aldatıldık, kandırıldık diyeceğinize istifa edin ve gidin. Memleket rahatlasın.
  • Akılsız Ussuz22 Ağustos 2016 . 01:30

   Artık gerekeni yapın Boluyu Ve AİBÜ yü Hayri Coşkun ve Hayrettin Öztürk den Kamu hadtaneler birliğini de Metin ve Abdullah tan kurtarın Boluya Ve Bolululara yazık ettirmeyin
   Miletin Vekili olarak üzerinize düşeni yapın ve AİBÜ yü FETÖ nün arka bahçesi yapan Bu Hayri Coşkun ve Hayrettin Öxtürk ü görevden aldırarak hiç olmazsa Bu Hayrettinin yenidem Tıp Fakültesi dekanlığına atanmasına engel olarak Boluya vefa borcunuzu ödeyin yoksa Bu hayrettin Tıp fakültesini kendi çiftliğine dönüştürür bit sonraki rektör olmak için
   Neden idtrdiğimiz bu gazetedeki FETÖ ile ilgili haberlere yapılan yorumlarda açık açık var bilginize dikkatli okuyun yeterli
  • Akılsız Ussuz22 Ağustos 2016 . 01:22

   Sayın Vekik Meydanı bırakırmısın bilmem
   Ancak Üniversiteyi Hayri Coşkun ve Hayrettin Öztürk e Tıp faküktesini Sadece Hayrettin Öztürk e Diğer hadtaneleride Metin ve Abdullah a bıraktığına şahidiz Ha FETÖ ha bunlar Boluya Ve Boluluya yazık ediyırsunuz bunlarla
  • Hasan ERKOÇ21 Ağustos 2016 . 18:15

   Nutuk atmaya gelince bütün herkes iki şey söylüyor ; birincisi oyuna gelmeyelim , ikincisi birlik olalım. E adama sormazlar mı zamanında fetö ile  yandaş  olan sensin, Oslo görüşmeleri ile  pkk'nın oyununa gelen sensin. cahil cesaretinle ve hamasetle Suriye batağına girip  3 milyon mülteci ile çıkan yine sensin.İlave olarak zamanında Işidle ve bilumum dinci pisliklere gizlice destek verip birlik olan sensin .
   şimdi tutmuşsun bu kadar halk ölünce oyuna gelmeyelim , birlik olalım.
   Bu durumda bende diyorum ki  ey hükümet ve onun partisi  önce sen bu oyunu görüp ben bu oyunda yokum arkadaş diyecektin.
  • Realite21 Ağustos 2016 . 17:30

   Valla resmen $oktayim, ercoskun bu aciklamalari yapan SENSin dimi?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak