Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolulu İşadamı vahşice öldürüldü

Bolulu İşadamı vahşice öldürüldü
  16 Haziran 2016
  Bolulu İşadamı vahşice öldürüldüBolulu İşadamı vahşice öldürüldü

         İzmir'de emlakçılık yapan Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkest Beldesi nüfusuna kayıtlı Adem Dönmez Manisa'nın Turgutlu ilçesinde feci şekilde öldürüldü. Turgutlu iş kurmak istediği iki kişi tarafından ilk önce öldürüldü ardından benzin dökülerek yakıldı.

        Adem Dönmez ile Serhat Günezer ve İlke Seyman, Manisa'nın Ahmetli ilçesinde ortak tavuk çiftliği kurmak için pazarlık yaptı. Bu esnada İzmir'in Karşıyaka ilçesinde emlakçılık yapan Adem Dönmez, S.G. ve İ.S.'ye çiftlik kurmaları için 165 bin TL para ödedi. Gelişen olaylar sonucunda S.G. ve İ.S., tavuk çiftliği kurmadı ve Adem Dönmez'e parayı geri ödemedi. Alacağının peşine düşen Adem Dönmez, S.G. ve İ.S. ile yeniden irtibata geçti. Şüpheli şahıslar Adem Dönmez'i, Turgutlu'ya çağırarak parasını ödeyeceklerini söyledi.

        PARASINI ALMAYA GİTTİ CANINDAN OLDU

       Bunun üzerine Taşkestili Adem Dönmez, eşine işi çıktığını söyleyerek İzmir'de komşusu olan Mustafa Gün'e ait 35 KD 9159 plakalı aracı emanet alıp Turgutlu'ya geldi. Adem Dönmez burada, S.G. ve arkadaşlarıyla buluştu. Bir araya gelen taraflar arasında çıkan tartışma sonucunda henüz kimin tarafından kullanıldığı tespit edilemeyen tabancadan çıkan mermi ile Adem Dönmez öldürüldü.

         ÇUKURA GÖMEMEYİNCE 2 LİTRE BENZİN ALIP YAKTILAR

         Şüpheli şahıslar ardından öldürdükleri Dönmez'i kazdıkları çukura gömmek isterken bölgeden geçen araçlardan korkarak aracı dere yatağına getirdi. Dere yatağına getirilen araç üzerine bir benzin istasyonundan alınan 2 litrelik benzin dökülerek yakıldı. S.G. daha sonra İ.S.'yi arayarak emanetleri yok etmesi üzerine yanına çağırdı. İddiaya göre İ.S. ise olayda kullandığı iddia edilen 7,65 mm çapında tabanca, 13 adet mermi, kıyafet, eldiven, tişört, şapka ve kazma küreği bir çöp konteynırına attı. S.G. ve diğer şüpheliler olay yerinden ayrılırken jandarma ekipleri görgü tanığının ifadesine başvurdu. Görgü tanığının ifadesi üzerine ilçe ve genelinde yapılan araştırmalar sonucunda S.G ve İ.S., polis ekiplerince yakalanarak jandarma ekiplerine teslim etti. Soruşturma kapsamında MOBESE ve güvenlik kameraları inceledikten sonra olaya karıştığı tahmin edilen O.R. ve M.B.'de Sabah saatlerinde jandarma ekiplerimce gözaltına alındı.

         Şahısların planlayarak ve tasarlayarak adam öldürme daha sonra da cesedi yakarak ortadan kaldırma suçlarından işlem göreceği ve şüpheli şahısların Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığında sorgularının devam ettiği öğrenildi.

  • m.sarıoğlu20 Haziran 2016 . 16:18

   ramazan da böyle bir canilik yapan kişilere adalet cezasız bırakmayacaktır.ölene allahtan rahmet ailesi ve babasına sabırlar versin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak