BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

5 gündür haber alınamıyor

5 gündür haber alınamıyor
  1 Mayıs 2016
  5 gündür haber alınamıyor

         Bolu'nun Bahçelievler Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan 39 yaşındaki Murat Çelik'ten 5 gündür haber alınamıyor. Aile evlatlarının başına bir şey gelmesinden endişe ediyor. Aile, oğullarının görülmesi durumunda 0 535 358 63 78 numaralı telefona haber verilmesini istediler.

        Çarşamba evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınmayan ve psikolojik rahatsızlığı olduğu ifade edilen Murat Çelik'in ailesi karakola giderek kayıp başvurusu yaptı. Ailenin gözüyaşlı bekleyişi sürüyor.

        Evli ve 2 çocuk babası olan Murat Çelik'in psikolojik rahatsızlığı nedeniyle “daraldım, bunaldım” diyerek daha önce de 3-4 kez kaybolduğunu söyleyen Kardeşi Atilla Çelik, ağabeyinin akrabalarında kaldığını belirtti.

        “AŞIRI UNUTKANLIĞI VAR”

        Polise ve jandarmaya durumu bildirdiklerini ve ağabeyi Murat Çelik'in bulunmasını beklediklerini ifade eden kardeşi Atilla Çelik, ağabeyinin 10 yıldır devam eden psikolojik rahatsızlığı nedeniyle aşırı unutkanlığı olduğunu belirterek bu rahatsızlığın son 2 yıldır arttığını ifade etti. Tedavisi gereği ağabeyinin sürekli kullanması gereken ilaçları olduğuna değinen Atilla Çelik, ilaçlarını kullanmayınca gittiği yeri unuttuğu için dönemeyeceğini kaydetti.

         “YA BİRŞEY OLDUYSA!”

         Murat Çelik'in ailesi ise perişan durumda. Eşi ve biri 7, diğeri 10 yaşındaki iki çocuğu babaları Murat çelik'in bir an önce eve dönmesini istiyor. Kardeşi Atilla Çelik ise ağabeyi Murat Çelik'in hayatından oldukça endişe ettiğini söylüyor. Atilla Çelik, “Neler oluyor görüyoruz. En son Paşaköy'de kaybolan engelli bir vatandaş nasıl bulunmuştu. Ağabeyimi de öyle kıyıda köşede ölü bulacağız diye çok korkuyorum. Perişan olduk. Günler geçti hala bir haber yok” diyerek korkularını dile getirdi.

       KAHVERENGİ KETEN PANTOLON, MAVİ CEKET

        Evden ayrıldığı Perşembe günü üzerinde kahverengi keten bir pantolon ve üzerinde mavi bir ceket olan 39 yaşındaki Murat Çelik'i görenlerin 155 Polis Hattı ya da 156 Jandarma ihbar hattı ile 0535 358 63 78 numaralı telefonu arayıp haber vermeleri istendi.

        Kaynak: Köroğlu Gazetesi - Arzu Sarı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak