BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Polis kuş uçurtmadı

Polis kuş uçurtmadı
  1 Mayıs 2016
  Polis kuş uçurtmadı

        Bolu'da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları sırasında Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri  yoğun güvenlik önlemi aldı. 300 kişinin katıldığı kutlamalarda 300 polis görev yaptı. Bir kişiye bir polisin düştüğü yürüyüşte şüpheli görülen şahıslar didik didik arandı.

         Belediye Meydanı'nda başlayan yürüyüşe CHP İl Başkanlığı, Eğitim-Sen, DİSK, Halkevleri ve AİBÜ'den gruplar katıldı. 300 kişinin katıldığı yürüyüşte 300 polis görev yaparken, olası provokasyonlara karşı şüpheli şahıslar didik didik arandı. Asayiş ve Terörle Mücadele ekipleri yürüyüşün yapıldığı güzergahta ve Kardelen Meydanı'nda şüpheli şahıslar üzerinde kimlik kontrolü yaptılar. Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tam kadro güvenlik önlemi aldı.

        Bolu Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya yardımcılarıyla birlikte etkinlik bitine kadar bölgeden ayrılmadı.

  • karadenizli2 Mayıs 2016 . 13:01

   İşçilerin yüz vermediği işçi bayramı kutlaması !! Koskoca Bolu da 300 kişi ile işçi bayramı kutlanmış.Neden acaba, bir açıklayan olsa da öğrensek.
  • ertuğrul2 Mayıs 2016 . 09:23

     Zaten 3 polise 1 insan düşüyordu müsaede edinde olay olmasın artık.
  • Bolu'lu2 Mayıs 2016 . 09:19

   1 Mayıs işçi bayramında hangi işçi ve nerenin işçisi bayram yapıp kutladı? Buradaki etkinliğe tuzu kuru olanlar, masa başında lak lak yapanlar, sendikalarda güya çalışan! gruplar, Üniversitenin illegal örgütlerinde provakotörlük yapanlar katılmışlardır. 1 haftadır dağda tomruk işi yapıyoruz tabiri caiz ise canımız çıktı ama işçilikten başka her şey olanlar halay çekip bayram yapmış. Zaten bu ülkede her zaman avantacılar, sömürgeciler, işçi hakları deyip işçi haklarını çekinmeden yiyenler gündemde olmuştur. Ey Basın, Neden dağda odun ve tomruk işi, tarlada, bağda, bahçede tarım işi yapanların bayramı nasıl kutladığını araştırıp yazmıyorsunuz? Eliniz eteğiniz kuru belediye önünde işçilikle alakası olmayanların fotosunu çek ve görev bitmiştir.
  • tatlı su solcuları(!)2 Mayıs 2016 . 08:35

   İşçi Bayramı'nda hiç işçi yok(!) Üç beş emekli öğretmen ile beş altı öğrenci kutlamışlar!...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak