Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Beyin tümöründen kurtuldu

Beyin tümöründen kurtuldu
  10 Nisan 2016
  Beyin tümöründen kurtuldu

         Ankara'da ki hastanelerden Bolu'ya yönlendirilen Zuhal E. memleketinde sağlığına kavuştu. Özel Fatma Hatun Hastanesinin başarılı Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ömer Polat tarafından ameliyat edilen Zuhal E., operasyon sonrası beyin tümöründen kurtuldu. 
          Bolu'nun güzide hastanelerinden Özel Fatma Hatun Hastanesi doktorları başarılı bir ameliyata daha imza attı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ömer Polat tarafından gerçekleştirilen operasyonda hastanın beyin tümörü alındı. 
        Bolu'da yaşayan Zuhal E. İsimli hasta sürekli baş ağrısı şikayetiyle ve artık kullandığı ağrı kesicilerin fayda etmemesi üzerine Özel Çağsu Hastanesi Nöroloji polikliniğine başvurdu.Burada doktorların dikkati sonra beyninde tümör olduğunu öğrendi ve acilen Özel Fatma Hatun Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Ömer Polat'a yönlendirildi. Polat'ın tavsiyesiyle Ankara Numune hastanesine giden Zuhal E. Buradaki profesörlerin tavsiyesine uyarak Bolu'nun başarılı cerrahlarından Ömer Polat'ın bu ameliyatın daha sağlıklı yapacağı önerisi üzerine Bolu'ya dönerek Özel Fatma Hatun hastanesinde başarılı bir beyin tümörü ameliyatı geçirerek sağlığına kavuştu. 
        Beyin tümörü rahatsızlığı nedeniyle bıçak altına yatan ve başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirterek hastane personeli ve Doktoru Ömer Polat'a teşekkür eden Zuhal E, şöyle konuştu; “Hastalığımı ilk öğrendiğimde psikolojik olarak yıkıldım.Ameliyata girdim, Allah razı olsun hocamdan. Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Bey'e böyle bir hastane kazandırdığı için teşekkür ederim. Ömer Hocam, güven veren bir doktor. Doktorluk kadar kişilik de çok çok önemli ben kendisine teşekkür ediyorum. Hastaları ile birebir görüşmeler yaptım. Onun ne kadar iyi bir doktor olduğunu biliyorum. 
         “BOLU DA BÖYLE BİR DOKTOR OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ”
         Bolu'da sağlık sektörünün hızla gelişmesinden ve Bolu'da böyle bir doktor olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Zuhal E., “Bolu sağlık yönünden çok şanslı bir şehir.Ankara'da ki doktorların kendi memleketimde ameliyat olmamı tavsiye etmeleri beni ayrıca mutlu etti. Ankara'da ameliyat olmama gerek kalmadan kendi memleketimde bu ameliyatımı oldum ve sağlığıma kavuştum''dedi.
  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ömer Polat, Zuhal E'nin geçirdiği süreç hakkında bilgi verdi. Polat açıklamasında ''Ameliyat başarılı geçti ve hastanın sağlık durumu oldukça iyi. Bu tip ameliyatla riskli ve bütün imkanları kullanarak hastanın sağlığına kuvuşması için elimizden geleni yaptık” dedi. Bolu'da sağlık sektörünün büyükşehirlerle yarıştığını belirten Polat, Özel Fatma Hastanesinin ameliyathane, donanım olarak hasta konforu yönünden çok iyi bir noktada olduğunu ve Bolu'da hizmet vermekten mutlu olduğunu belirtti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak