Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Avantaj Market'ten örnek davranış

Avantaj Market'ten örnek davranış
  1 Nisan 2016
  Avantaj Market'ten örnek davranışAvantaj Market'ten örnek davranış

        İlimizin en büyük yerel marketlerinden biri olan Avantaj Market, Güneydoğu'da teröristlere kan kusturan Kahraman Komando Tugayımızın askerleri başta olmak üzere bütün asker ve polislerimize manen destek vermek ve teröre karşı toplumda birlik beraberlik duygularına dem vurmak amacıyla yaptırdığı afişleri billboardlara astırarak örnek bir davranışa imza attı.  
        Avantaj Marketler Zinciri'nin sahibi İsa Demir Gazetemize yaptığı açıklamada; “Şu anda Güneydoğu'da içeride terör örgütleriyle, sınırda ise diğer düşman unsurlarıyla cansiperane mücadele eden, hem asker hem de polisimizin yanında olduğumuzu tekrar vurgulamak istiyoruz. Manen de olsa yanlarında olduğumuzu bilsinler. Bu düşüncelerimizi billboardlara da yansıtarak halkımızın birlik beraberlik duygularını güçlendirmek istedik. Bolu halkı olarak Bolumuzun gururu Komando Tugayı'na yapmış oldukları bu mücadelede başarılar diliyoruz. Daha geçen hafta Bolu'dan bir şehit verdik. Bir de Bolu Komando Tugayı'nda görevli Üsteğmenimizi kaybettik. Allah'tan rahmet diliyoruz. Dualarımız her zaman Kahraman Bolu Komando Tugayımızla birlikte terörle mücadele bütün asker ve polisimizedir. Zor günlerden geçiyoruz, Allah hepsine güç kuvvet versin” dedi.  
   

  • Mustafa3 Nisan 2016 . 08:35

   Teşekkürler İsa bey, Bolu Halkının duygularına tercüman olmuşsunuz. ALLAH Tüm Yiğitlerimizin yar ve yardımcıları olsun. Mübarek dinimiz için, Vatan toprağı, Bayrak ve namus için Şehit düşen ecdadımızın mekanı cennet olsun.
  • imdat yüksel2 Nisan 2016 . 22:28

   teşekkürler bolavantaj
  • irfan halis2 Nisan 2016 . 11:45

   ben kayseri 1. komando tugayında askerlik yaptım. doğunun neresinde zor bir görev var ya biz giderdik ya da bolu tugayı.
  • kurtuluş1 Nisan 2016 . 18:10

   tebrik ederim gerçekten günümüzde böyle birlik beraberlik içerisinde olma yolunda önemli bu tarz şeyler. çünkü ülke ve millet olarak kaybettiğimiz moral ve motivasyonumuzu geri kazanmak zorundayız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak