BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Trafik ışıkları vatandaşları çileden çıkarttı

Trafik ışıkları vatandaşları çileden çıkarttı
  25 Şubat 2016
  Trafik ışıkları vatandaşları çileden çıkarttı

      Trafiğin yoğun olduğu kavşaklarda trafik akışını düzenleyen, hayatımızı kolaylaştıran ve zaman kazandıran son derece yararlı bir teknoloji ürünü olan trafik ışıkları Bolu'da hayatı kolaylaştırmıyor zorlaştırıyor.  Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerinde arızalanan ışıklar Bolu'da vatandaşı çileden çıkardı.
  Trafikte yaşanan sıkıntılar yetmezmiş gibi sürücüler gerekli birimleri konuyla ilgili şikayet için arayınca birde fırça yedi.
  Karman çorman olan trafikte sıklıkla kazaların yaşandığını belirten bir vatandaş konuyla ilgili olarak gazetemiz muhabirine şu açıklamayı yaptı;
      “Her gün trafik ışıkları ile ilgilenen birimleri arayıp şikayet bildiriminde bulunuyorum. Her sabah ve akşam trafik ışıkları arızalı. Düzeltmeleri için illaki bir kaza mı olması gerekiyor, yada bir insana araba mı çarpması gerekiyor? Konuyla ilgili birimleri aradığımızda ilgisiz ve fırça atar gibi konuşuyorlar ve 'elektrik gidip geldiğinde trafik ışıkları kapanıyor ve sinyalizasyona geçiyor, ne yapayım her ışığa bir adamı dikeyim' diyor. Bütün aramalarımın ses kaydı bende mevcut.”
      Özellikle Mudurnu Yazıhanesi Kavşağında ve Cumhuriyet Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek   Bulvarının kesiştiği kavşakta bu tarz sıkıntıların yaşandığını ifade eden okuyucumuz, yetkililerin bir an evvel önlem almasını istedi.

  • vatandaş26 Şubat 2016 . 13:26

   SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÖNÜNDEKİ IŞIKLARDA 7 SANİYE GİBİ YANIYORYEŞİL IŞIK,3'ÜNCÜ ARAÇ YEŞİLDE GEÇEMİYOR
  • naim sağlam26 Şubat 2016 . 12:49

   bu kavşakta ne zaman bir polis aracı gördünüz söylermisiniz?ben cevap vereyim...bolu ya sadee bir bakan veya üst bürokrat geldiğinde...o yüzden boş yere ümitlenmeyin ve her gün dua edin de boluya bakan veya bürokrat gelsin...yoksa emniyet ayakta uyumaya devam ediyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Satılık Daireler - Nejat Mühendislik
  Karsu Petrol - OPET - AYGAZ

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak