BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Cadde de sağlam bir şey kalmayacak mı?

Cadde de sağlam bir şey kalmayacak mı?
  16 Şubat 2016
  Cadde de sağlam bir şey kalmayacak mı?

         Şanzelize hayaliyle yapıldığı ilk günden itibaren, yapılış şekli ve işçiliği Gazetemiz tarafından sürekli eleştirilen İzzet Baysal Caddesi, artık vatandaşlar içinde tehlike oluşturmaya başladı.
          İzzet Baysal Caddesi'nde yapılan betonlaştırma özelliğini kaybedip tuz gibi erirken, büyük iltifatlarla açılan bisiklet ve engelli yollarının ardından sokak lambası direkleri de yıkılmaya başladı.
   
           Bu kez de Allah korudu, ya tekrar olursa!
            Kalitesiz işçilikle yapılan ve ancak 2 sene dayana bilen İzzet Baysal Caddesi'nde, esen rüzgarla aydınlatma direkleri yıkıldı. Caddenin Belediye Meydanı'na yakın kesiminde yıkılan aydınlatma direği vatandaşlar açısından tehlike oluştururken, edinilen bilgiye göre caddede yürüyen iki kadının yıkılan direkten son anda kurtuldu. Yaşanan bu olayda yaralanma olmaması yürekleri rahatlatırken, vatandaşlar belediyeden daha büyük facialara neden olmamak adına sokak lambası direklerini kontrol edilmesini istedi. 

  • deniz egemen21 Şubat 2016 . 10:21

   Bu caddeyi gezin. Caddeden diğer sokaklara olan bağlantıları ve yağmur ızgaralarını bir görün... Kaldırım bağlantılarına bakın... Hepsi standart dışı işlerdir. Buralarda kamu kaynağı boşa harcanmıştır. Bunun sorumlusu Alaaddin YILMAZ'dır. İçişleri Bakanlığının derhal soruşturma açması gerekmektedir. Kaynaklarımızı boşa harcayıp, birilerini zengin edenlerin Allah cezalarını versin.
  • Cemal Tağcı16 Şubat 2016 . 13:58

   Kabahatler kanunu kesinlikle yöneticilere de uygulanmalı.
  • adem 14 16 Şubat 2016 . 12:36

   Gocca Bolulu lar kimse sikayet etmesin herkes ektigini biçiyor!!
  • Salih ÖZDEMİR16 Şubat 2016 . 09:42

   Beşkavaklar mahallesinde kablo hattı için kazılan yolların tamiratı tam bir rezalet. Parke taşları yerlerine oturmamış. Güya tamiratı kolay diye bu seçimi yaptılar. Gidin görün rezilliği.Şehrin ana caddesi dökülüyorsa diğer mahallelerin vay haline.
  • Boşver16 Şubat 2016 . 08:51

   Ayran gönüllü projeler. Birşey görülüyor hemen uygulanılıyor. Alt yapı, imkanlar, doğa şartları, kültür,işlevsellik,maliyet vb... şeyler düşünülmeden,planlanmadan atlanılıyor. İş yarım kalıyor, kalite zaten vasat, kontrol yok. Sonuç bu. Kaynaklar boşa gidiyor, kimse memnun edilemiyor(işi yapanlar hariç).Bazı projeler ise genel merkezde hazır zaten. Bu proje yapılacak deniyor, hatta bu firma, şu kişiyle yapılacak diye önlerine konuyor. İsterse yapmasınlar.
  • İncelensin16 Şubat 2016 . 08:46

   Bu cadde yeniden yapılmadan önce -ki Aladdin bey öyle buyurdular, önce bu caddeyi bu şekilde yapanlardan hesap sorulmalı. Kamu kaynakları neden har vurup harman savruluyor. Akp'nin sayın İl Başkanı boyundan büyük işlerle uğraşacağına önce dibindeki üç kuruşluk işlerin doğru yapılıp yapılmadığını bir sorsun, sorgulasın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak