Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  20 Ocak 2016
  Vefat edenler

  Aradığınız emlak Metin Emlak'ta yoksa, öyle bir yer yok demektir !

  1-Karaçayır Mah. Vatan Sitesi 3+1 güney cepheli 750 TL kira getirisi var.145.000 TL

  2-30.000 kapasiteli tavuk kümesi faal durumda 645.000 TL

  3-Borazanlar'da 32 dairelik kat karşılığı arsa bulunmaktadır.

  4-Kültür Mah.güney,doğu,batı,cepheli 20 dairelik 3+1 yapılabilir 1135 m2 arsa 1.000.00 TL

  5 - Kasaplar- Sandallar E-5 Cepheli 4750 m2 ticari arazi 1.150.000 TL

      1- Yeniçağa halkından; Recep NALÇACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Yeniçağa Büyük Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeniçağa Mezarlığı'na defnedilecektir. 

      2- Aşağısoku Mahallesi halkından Merhum Hacı Ahmet ÖZŞEN'in oğlu, Hakkı ÖZŞEN, Naciye ŞAHİN ve Emine ARMAN'ın babası, Mehmet ve Ziyaettin ÖZŞEN'in kardeşi; Sebahattin ÖZŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Aşağısoku Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Ovadüzü Mahallesi halkından Merhum Hacı Kadriye ÖZTÜRK'ün eşi, Sedat ÖZTÜRK ve Sıdıka FİDAN'ın babası, Ahmet ÖZTÜRK, Mithat ÖZTÜRK, Gülay KOBAN ve Emrah FİDAN'ın dedesi, Nurettin FİDAN ve Naciye ÖZTÜRK'ün kayınpederi; Hacı Zeki ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi  ugün Ovadüzü Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Ovadüzü Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Turgut DUMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi  bugün Sivas Gemerek Eskiyurt Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Türkan KARABACAKOĞLU'nun eşi, Murat ve Mehmet KARABACAKOĞLU'nun babası, Mutlu, Mert, Melih ve Merve'nin dedesi;  Eski Esnaflardan Hakkı KARABACAKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir. 

   

  Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  • Cumhur Bandakçıoğlu20 Ocak 2016 . 22:32

   Hakkın rahmetine kavuşan bütün merhumlara Allah tan rahmet diliyorum. Mahallemizin en eski  komşularından, güzel kalpli, kibar ve çalışkan insan Hakkı amcamızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Başta Karabacak Ailesi olmak üzere tüm eski komşularımıza başsağlığı diliyorum.
  • çetin uğur20 Ocak 2016 . 19:34

   bütün merhumlara tanrıdan rahmet dilerim,ayrıca eski dükkan komşumuz baba dostumuz hakkı amcanın mekanı cennet olsun,ailesine sabırlar dilerim....
  • özer-vedat özcan20 Ocak 2016 . 11:21

   Ata dostumuz Recep Nalçacı abinin vefatından dolayı son derece üzgünüz.Merhuma Allahtan rahmet,yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz..Özer-Vedat Özcan..Ankara

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak