Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

İki yabancı nokta transfer yapacağız

İki yabancı nokta transfer yapacağız
  19 Haziran 2013
  İki yabancı nokta transfer yapacağız
        Boluspor'un Başkanı Mehmet İnceayan, "Kaliteli ve nokta transfer diyebileceğimiz iki yabancı oyuncu düşünüyoruz" dedi.
        Geçtiğimiz ay yapılan olağan kongreden sonra kulübün yeni başkanı seçilen Mehmet İnceayan, transfer komitesiyle birlikte iç transfere hız verdi. Boluspor'da sözleşmesi sona eren defans oyuncusu Jimmy Dixon ve tekrar masaya oturulmayan golcü Serge Djiehoua ile yollar ayrılırken, gözler takıma alınacak yabancı oyunculara çevrildi. Başkan Mehmet İnceayan ve transfer komitesi, yabancı oyuncu transferinde aceleci olmayacaklarını belirtirken, iki yabancı oyuncu alınacağı ifade edildi.
       Öncelikle kendi oyuncularıyla görüşerek kararlarını netleştireceklerini söyleyen İnceayan, "Yabancı oyuncu konusunda acele etmeyeceğiz. İlk önce iç transferle uğraştık. Şimdi de dış transferde güzel işler yapamaya çalışıyoruz. Yabancı oyuncu transferinde kesinlikle acele etmeyeceğiz. Her yıl acele alınan oyunculardan gerekli verimler alınamadı. Biz iyi gözlemleyerek nokta transferler yapmak istiyoruz" şeklinde konuştu.
  • rahmi güngör19 Haziran 2013 . 19:36

   Sn. Başkan yeni görevinizde üstün başarılar diler Bolusporu bu sene inşallah süper liğde göreceğiz Ankara-Başkent Boluspor taraftarı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak