Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Belediye'deki ihalelere kimse katılmadı !

Belediye'deki ihalelere kimse katılmadı !
  14 Haziran 2013
  Belediye'deki ihalelere kimse katılmadı !

        Bolu Belediyesi tarafından her yıl yapılan ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Ramazan Sokağı ihalesi bu gün herhangi bir teklif verilmemesi gerekçesiyle ileri bir tarihe ertelendi.
        Bu gün belediye meclis salonunda yapılan Ramazan Sokağı ve Sultan Hamamı ihaleleri, ihalelere katılım olmadığı için belediye encümeni tarafından başka bir tarihte düzenlenmek üzere ileri bir tarihe ertelendi. Belediye tarafından yapılan ihale duyurusunda Ramazan Sokağı ve Sultan Hamamı ihalesi yapılacağı ifade edilmişti.
       

        İki ihaleye de hiç kimse katılmadı
        Bu gün belediye meclis salonunda saat 15.00'te beş dakika arayla yapılacak her iki ihaleye kimse teklif vermeyince, ihalelerin belediye encümeni tarafından ileriki bir tarihte yeniden yapılmasına karar verildi. Restorasyon çalışmalarında sona gelinen Sultan Hamamı, belediye tarafından yapılacak ihale ile restoran olarak kiralanmak istendi. Bolu Belediye Meclisi'nde bugün yapılan ihaleye kimse katılmazken, hamam 10 yıl süreyle kiraya verilmek istendi. Sultan Hamamının yatırım maliyeti ise 160 Bin TL ve kira bedeli 240 Bin TL olmak üzere toplam yıllık 400 Bin TL muhammen bedel ile ihaleye çıkarılmıştı.

  • sa15 Haziran 2013 . 16:22

   ihaleye kimse girmeyince haber oluyor yapılacak olan ihaleler neden haber edilmiyor acaba başkanın elimi var bu işte...
  • alp15 Haziran 2013 . 12:17

   günde 1100 lira yaparsa ancak kirayı karşılar.daha masraflar,personel giderleri,vergiler olacak .imkansız bu parayı çıkarması.
  • Boşver15 Haziran 2013 . 08:18

   Ramazanlar da rant kapısı olmuş belediyeye.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak