Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Gerede MYO, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı

Gerede MYO, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı
  28 Mayıs 2013
  Gerede MYO, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attıGerede MYO, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attıGerede MYO, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı

         Gerede Meslek Yüksek Okulu'nun Üniversitemizin 20. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Zaman Tüneli" defile, Highway Alışveriş Merkezinde vatandaşlara sunuldu. Defileyi, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Cabir Terzioğlu, Gerede Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Nurettin Akçakale, Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdürü Hasan Umur ve çok sayıda vatandaş ilgi ile izledi.
        Gerede Meslek Yüksek Okulu Tekstil Programı öğrencilerinin yıl boyunca yaptığı çalışmaların sunulduğu defilede, Osmanlı döneminden kesitler, Bolu ve civarı yöresel kıyafetleri, 70 ve 80'li yılların moda kıyafetleri, gelinlik modelleri ve meslek kıyafetleri sunuldu.
        Öğretim görevlisi Ayhan Milli, "ZamanTüneli" temalı proje ile engelli bireylere, daha geniş yaşam alanları ve çalışma hayatında daha fazla iş hakkı sağlanmasına vurgu yapmak istediklerini söyledi. Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Nurettin Akçakale ise "Engelli bireylere yönelik yapılan Sosyal Sorumluk Projesi kapsamında yapılan etkinliğe destekleyen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
        Defile öncesinde, AİBÜ Türk Halk Oyunları ve Türk Halk Müziği topluluğunun gösterisi başlayan programda Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin sergiledikleri "Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler" isimli tiyatro oyunu büyük alkış aldı. Vatandaşlardan büyük alkış alan programın ardından engelli öğrencilere hediyeler takdim edildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak