Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Ceren Yaman Doğan yaşadığı olayı anlattı

Ceren Yaman Doğan yaşadığı olayı anlattı
  21 Şubat 2013
  Ceren Yaman Doğan yaşadığı olayı anlattıCeren Yaman Doğan yaşadığı olayı anlattı

        Bolu'da Pazartesi günü çocuğunu okula bıraktıktan sonra arabasına binen Tahsin Erkmen isimli şahıs tarafından bıçakla gasp edilmek istenen ve cesaretiyle son anda kurtulan iş kadını Ceren Yaman Doğan yaşadığı korku dolu anları anlattı.

        Ceren Yaman Doğan, geçtiğimiz hafta Kalıcı Konutlar'da bulunan bir anaokulunun önünde Tahsin Erkmen isimli şahıs tarafından bıçakla gasp edilmeye çalışılmış, saldırgan bir süre sonra yakalanarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

         "Sağ elimi tutarak bıçağı göğsüme dayadı"
        Yaşadığı korku dolu anları anlatan Ceren Yaman Doğan, "Kızımı saat 09:30'da okula bıraktım. Okuldan çıktım ve arabama bindim. Arabamı okulun girişine dik bir şekilde park etmiştim. Aracımın kapısını açtım ve oturdum. Bir anda çok seri bir şekilde yan kapı açıldı. Yanıma hiç tanımadığım birisi oturdu. Okulun önünde bir arkadaşımla karşılaşmıştım. Onun geldiğini düşünerek çantamı koluma taktım. Yabancı birinin olduğunu görünce 'Ne oluyor kimsin sen' diyerek bağırdım. Şahıs sol eliyle sağ kolumu tutarak göğsüme bıçağı dayadı. Ben de bir anda elini sert bir şekilde iterek tepki verdim ve arabadan indim. Daha sonra saldırgan arabada olduğu için kapıları kilitlemek istedim. O anki heyecandan kilide sanırım iki kez bastım ve kapılar açıldı. Şahıs arabadan inerek üzerime doğru gelmeye başladı" dedi.

        "Avazım çıktığı kadar bağırdım"
        Sabah saatleri olduğu için sokakta kimsenin bulunmadığını anlatan Ceren Yaman Doğan, "Olayın olduğu anda sokak inanılmaz sessizdi. Kendimi arabamı park ettiğim yerde bulunan tellere doğru sıkıştırdım. Avazım çıktığı kadar imdat diye bağırdım. 'Gel lan buraya nereye kaçıyorsun' diyerek üzerime yürümeye başladı. Arabamın arka tarafına doğru kaçtım. Daha sonra olay yerinden kaçtı. Şahıs olay yerine arabayla gelmiş. Ya benim için, ya da başkası için pusuya yatmış. Kaçtıktan sonra olay yerine tekrar gelmiş. Güvenlik kameralarında her şey görülüyor. Okulun güvenlikçileri şahıstan şüphelenerek polisi aradılar ve saldırgan yakalandı" diye konuştu.

        "Peşini bırakmayacağım"
         Şikayetçi olacağını ve hukuki anlamda olayın peşini bırakmayacağını belirten Doğan, "Tabiî ki şikayetçi olacağım. Bu herkese örnek olmalı. Böyle insanların toplumda yeri yok. İbret olmasını istiyorum. Ve kesinlikle peşini bırakmayacağım. Bolu gibi huzurlu bir kentte böyle olayların olması beni çok üzdü. Geri adım atmayacağım. O şahıs cezasını çekecek" dedi.

   

   

  • efmka1422 Şubat 2013 . 10:29

   baksan kimin kızı, kardeşim geçmiş olsun der, diğer bayanlara örnek olduğun için seni kutluyorum.Böyle suçluların olay zamanı hep bir zayıf zaafı vardır.bunu değerlendiren kardeşimize helal olsun derim.
  • kıssa22 Şubat 2013 . 00:08

   içki bardağıyla tatlı su mafyası gibi poz verip bolu halkına korku vermek sence kolay. korkutup ürküttüğün insanların ahı tutmuş ve baltayı taşa vurmuşsun.su testisi su yolunda kırılır
   be tahsin efendi...bacımıza büyük geçmiş olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak