Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Yumdu gözünü, açtı ağzını !

Yumdu gözünü, açtı ağzını !
  30 Ekim 2012
  Yumdu gözünü, açtı ağzını !

   

     Boluspor'un defansının sağ beki Engin Aktürk, bugün yapılan,  antrenmandan sonra yaptığı açıklamada, yumdu gözünü, açtı ağzını,  bakın neler söyledi.

     " Eski bir Boluspor'lu oyuncu olarak, Bolusporla birlikte birçok başarı yaşadım. Boluspor'u Bank Asya'ya getiren oyunculardan biriyim. O eski heyecanı şimdi göremiyorum.

      Şimdi, 1-2 maçlık performans düşüklüğünde eleştiriler hemen başlıyor. "Sizin oynadığınız futbolu bende oynarım" diyenler bile oluyor. Kolaysa gelsinler oynasınlar. 

     Tribünden, güzel destek anlamımda bir şey yok! Ana avrat sövüyorlar. Arkadaş ben Bolu'da yaşıyorum.  Dışarıdan gelen, arkadaşlarımız da var, hani onlar neyse, ben burada yaşıyorum. Bu yönetim burada, bu camia burada, sen bunları değerlendirerek, bazı şeyler i yapmaman lazım.

  - Sen ne istiyorsun?
  - Boluspor'un şampiyonluğunu mu istiyorsun?
  - Ona göre bize destek ol.

     En ufak başarısızlıkta yapılan bu eleştiriler çok sert.

  Ben Karabük'te şampiyonluk yaşadım.  Burada biz 26 futbolcu kendimizi Türkiye'ye kanıtlamışız. Tamam ortada bir formsuzluk var, bir sıkıntı var, bu bizim kötü futbolcu olduğumuzu göstermez.

     Ben inanıyorum, bu takım sezon sonunda başarılı olacaktır.
  Önemeli olan birleşmedir. Birlik olmaktır. Taraftar, camia birlik olacak ki başarı gelsin.

     Devre arasına kadar biz buradayız. Devre arasına kadar elde ettiğin puanla durumumuz belli olacak,  destek ol.

      Ben burada Bolu'nun çocuğu olarak konuşuyorum;  
  "Boluspor u benden fazla seven olamaz".  O ruhu taşıyan 5-6 kişi var diye düşünüyorum. 

      Çeşitli  şampiyonluklar yaşadım. Play-Offlar oynadım. Boluspor'u Bank Asya'ya getirenlerden tek ben kaldım. 

        Ben evime ekmek getiriyorum. Evime ekmek getirebilmek için, iyi oynamak zorundanım. 29 yaşındayım.  Bolu'nun damadıyım.  Şimdi birlikte olma zamanı,  İnşallah Adana maçını kazanarak, çıkışımızı sürdürürüz.
   

     Kötü futbol oynayabiliriz. Ama kötü mücadele olmamalı. Futbolcular geçici, Boluspor camiası kalıcıdır". Dedi.

  Haber: İsmail Arman

  • su31 Ekim 2012 . 15:51

   madem bolunun çocuğusun bolusporu seviyosun neden gecen sene rizespor boluspor maçında üstün performans sergiledin ?
  • mustafa bayram31 Ekim 2012 . 13:14

   Küfür işine bişey diyemem ama sen bence işini yap aldıgın paranın hakkını ver sonra taraftarı eleştir.. kendi sahanda 2 haftada 6 gol yedin sonra neymiş küfürmüş ... bu hafta bile balına attın golü profesyonel topçuysan  işini iyi yap sonra eleştir çevreni...
  • CANER ÇELİK31 Ekim 2012 . 12:58

   Kendine göre doğru söylüyorsun, birde gel tribünden bak bakalım yada oynadığınız oyunun kasetlerini seyredin, nasıl top oynuyorsunuz, sizin başınızdaki yönetim 3-4 sezondur seyirciye vaat veriyor, vaat vermeyin kardeşim çıkın  top oynayın, takımı gençleştirin, bırakın şampiyon olmayalım, ama göze hoş gelen seyir zevki yüksek oyun oynayın, top oynamayıp sezon sonuna doğru ona buna maçları verdiğinizde bu seyircide haklı olmasa bile sinir küpü oluyor, herkes haddini bilsin, sen topunu oyna biz seyirciliğimizi biliriz, BAŞARILAR DİLERİM.
  • Mehmet Ali YILMAN31 Ekim 2012 . 11:33

   Engin kardeş küfür için yerden göye haklısın.Kimsenin küfür etmeye hakkı yok.Ama gelelim transfer ücreti al maaş al birde üstelik aman bu maçı al şu kadar pirim al sonrada çık sahada yürü.Yok öyle çıkıp terini akıtacaksın.Sizler bu kadar paraları oynayasınız diye alıyorsunuz.Beceremiyorsanız veya elinden gelen buysa gidip daha alt kümelerde oynayacaksın.Demekki senin gücün 2.ligden ptt 1.lige çıkartmaya yetecek kadar.1.lig senin gücün dışında.Daha çok çalışacaksın koşacaksın.Sen hayatta yokkende biz BOLUSPORLUYDUK bolusporluluğu sen ve  3 5 kişi ile sınırlandırman çok yanlış.Senden dönüp oynadığın maç kasetlerini yeniden seyretmeni dilerim.Belki hatalarını görürsün.Sana bundan sonra daha başarılı sağlıklı günler dilerim
  • idris kaya31 Ekim 2012 . 10:44

   Futbolcu kardeşimize kulak vermek gerekir.hiç kimse ekmek parası kazanırken küfür yemek istemez.öncelikle bu insanlarında bir ailesinin olduğu,çoluğunun çocuğunun olduğu,sevenlerinin olduğu unutulmamalıdır.özellikle bolumuzun yapısı gereği her an burun buruna gelip hiç bir şey olmamış gibi davranılamacak bir ortam yaratmak hoş olmasa gerek.önce insana saygı,sonrasında yapılan işe saygı.
  • cengiz30 Ekim 2012 . 23:54

   bazı insanlar sırf küfür etmek için maça geliyorlar.tamam anlık kızabiliriz ama kimseye küfür etmeye hakkımız yok.futbolcuya küfür edince futbolcunun performansı yükselmiyor.
  • ramazan gören30 Ekim 2012 . 20:29

   cok dogru söylemiş....helal sana engin....

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak