Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  16 Mart 2012
  Vefat edenler

       1- Dörtdivan Cemaller Köyü halkından Fatma AKPULAT'ın eşi, Huren GÖROĞLU, Arif  ve Erkan AKPULAT'ın babaları, İbrahim GÖROĞLU'nun kayınpederi; Yılmaz AKPULAT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kıbrıscık Alan Borucak Köyü halkından Merhum Osman ACAR'ın eşi, Tuncay, Emriye, Mahide ACAR'ın anneleri; Havva ACAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dodurga Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Namazdan önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.


       3- Seben halkından Mehmet Emin ÖZBAĞ'ın eşi, Nurullah, Hakim Zikrullalh ÖZBAĞ'ın anneleri; Ayşe ÖZBAĞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Seben Merkez camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben Alput Köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Paşaköyü halkından Sıddıka ÖZCAN'ın eşi, İsmail, Ayhan ÖZCAN ve Rukiye GÜLEN'in babaları; Hacı Saip ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Paşaköy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Namazdan önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.

      5- Sümer Mahallesi halkından Bedriye KÜPELİOĞLU'nun eşi, Hasan KÜPELİOĞLU'nun babası, Merhum İlyas ve Esma KÜPELİOĞLU'nun oğulları, Emel ÜNER ve Bahattin  KÜPELİOĞLU'nun  dedeleri, Naciye TURAN ile Saniye KÜPELİOĞLU'nun kardeşleri Belediyeden Emekli; Mehmet KÜPELİOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümer Yeni Camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kabaklılar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Namazdan önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak