Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  13 Mart 2012
  Vefat edenler

      1- Aşağıkuzören Gölcük Mahallesi halkından Ali ve Hürnaz ERDOĞAN'ın oğulları, Esat, Cemal, Mükerrem ERDOĞAN'ın kardeşleri, Yılmaz, Serdar, Dilek ERDOĞAN'ın babaları; Recep ERDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağıkuzören Gölcük Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kındıra Köyü Ericek Mahallesi halkından Veysel ÇELEN'in eşi, Hatice KAVCIOĞLU, İlhan, Orhan, Bayram ÇELEN'in anneleri; Emine ÇELEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kındıra Köyü Ericek Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid Şerif okutulacaktır.

       3- Seben Yuva Köyü halkından Faruk ÇAKIR'ın babası, Seda ÇAKIR'ın dedesi, Fusun ÇAKIR'ın kayınpederi, Emekli Öğretmen Hasan KAPLAN'ın dayısı, Erdoğan ve Rahime ÇAKIR'ın amcası; İdris ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugun Yuva Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defenedilecektir.

  İhsaniye Mahallesi Ertuğrul Sokok Halil Can Apartmanı önünden saat 10;00 'da otobüs kaldırılacaktır.

      4- Alpağutbey Mahallesi halkından Hikmet, Necdet, Nevzat ve Necla ERİŞ'in anneleri; Hacı Tevhide ERİŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Alpağutbey Mahallesi Camii'nde kılınacak  ikindi ve cenaze namazından sonra Alpağutbey Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Mudurnu Tımaraktaş Köyü halkından Eşref ve Nurettin AYDIN 'ın kardeşleri; Tevhide AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Tımaraktaş Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      6- Tabaklar Mahallesi halkından Sabri DİNÇER'in eşi, Merhum Hacı Safiye ve İbrahim GÜNGÖR'ün kızı, Rıdvan DİNÇER ile Vildan ŞENYÜZ'ün anneleri, Belediye'den Emekli Zabıta Müdürü Merhum Mehmet GÜNGÖR ve Müzeyyen GÜNER'in ablası, Müyesser ve ve Vildan ŞENYÜZ'ün kayınvalidesi; Makbule DİNÇER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kınık Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defenedilecektir.

      7- Seben Karacağaç köyü halkından Fatma YAŞAR'ın eşi, Gönül HASKAN, Aysel SUNA, Orhan ve Emine YAŞAR'ın babaları; Mustafa Muharrem YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi yarın Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.


     • MEHMET YÜCEL27 Mart 2012 . 21:37

   Alpağutbey mahallesi sakinlerinden,
   Mahallemiz sakinlerinden saygıdeğer büyüğümüz kapı komşumuz Tevhide Eriş'in vefat ettiğini teesürle öğrenmiş bulunuyorum.Allahtan rahmet diler,Oğlu Necdet beye,kızı Necla' hanıma, uzak yakın bütün dost ve akrabalarına başsağlığı sabırlar dilerim.
  • Nuri Ahmet Akca13 Mart 2012 . 10:32

   Emine Çelen teyzemize Allahtan rahmet dileriz.Mekanı Cennet olsun inşallah.Tüm yakınlarına da başsağlığı dileriz.Nuri-Ayşe Akca ailesi
   Ayrıca diğer hemşehrilerimize de Allah rahmet eylesin.
  • Uğur Salih UÇAR13 Mart 2012 . 09:52

   Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Hayatta kalanlara Rabbim sabır versin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak