BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler

Vefat edenler
  28 Aralık 2011
  Vefat edenler

      1- Meher Köyü sakinlerinden İbrahim BİLGİ'in eşi, Fahri ve Fatma YAMAN'ın kızları, Ceren, Seren, ve Esma BİLGİ'in anneleri, Doğukan, Yalçın ve Münire'nin ablası; Aylin BİLGİ

  vefat etmiştir. Cenazesi bugün Meher Köyü Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Meher Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Öğle namazından önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.

      2- Seben Alpağut Köyü halkından Karamızrak Necati ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Alpağut Köyü'nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

      3- Sultanbey Köyü sakinlerinden, Ekrem Savaş, Nezahat Aydınoğlu ve Nezahat Horasan'ın babası, Hatice, Nadi Savaş'ın abisi; Nihat SAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sultanbey Köyü Camii'nde okutulacak mevlid-i şerifin ardından kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sultanbey Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Kıbrıscık Beslen Köyü sakinlerinden, Mustafa, Alişan, Remzi, Meryem, Zeliha, Zeynep Asar'ın babası; Yusuf ASAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kıbrıscık Beslen Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.


    

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak