Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  4 Ağustos 2011
  Vefat edenler

       1- Seben Kuzgölcük Köyü halkından, merhum Muharrem Keyf'in eşi, Eczacı Tahir Keyf, Sabahat Ermiş, Nurhayat Akyol'un annesi, Eczacı Filiz Keyf, Öğretmen Ahmet Akyol ve Abdullah Ermiş'in kayınvalidesi; Ayşe KEYF vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Aktaş Mahallesi' ndeki evinden alınarak, Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Kozlu Köyü halkından, merhum Hasan Durmuş Öztürk'ün oğlu, Mustafa Öztürk'ün ağabeyi, Salim Öztürk ve Huri Bostancı'nın babası, Necmi Öztürk'ün dedesi; Durmuş ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Kozlu Köy Camii'nde  okutulacak Mevlid-i Şerif'in ardından, kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Saat 11:00 de Sağlık Mahallesi Küplüce Camii önünden araç kaldırılacaktır.

      3- Kıbrıscık Yazıca Köyü sakinlerinden, İzzet ve Fatma Sak'ın kızı; Makbule SAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Kıbrıscık Yazıca Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra  Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

     4- Mudurnu Orman İşletmesi'nden emekli Örencik Köyü halkından Ekrem ve İdris Çetin'in babası, Fotoğrafçı Abdullah Çetin'in Ağabeyi, Mehmet ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Örencik Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında toprağa verilecektir.

      5-Sağlık Mahallesi sakinlerinden, Köy Hizmetleri'nden emekli Dursun İlter'in eşi, Hatice, Hüdayi, Recep İlter'in annesi; Zekiye İLTER vefat etmiştir. Cenazesi yarın(05.08.2011 Cuma günü) Taşçılar Köyü, Siyamoğlu Camii'nde okutulacak Mevlid-i Şerif' in ardından, kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra  Köy  Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yarın saat 10:00 da Sağlık Mahallesi Çömlekçiler Caddesi'ndeki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

   

   


   


   

   

   

  • ÖZDEMİR ARZUHAL4 Ağustos 2011 . 10:30

   vefat edenlere Allah'tan rahmet, dost ve yakınlarına sabırlar dileriz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak