Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolu Sportif Basketbol, Boluspor'la birleşti

Bolu Sportif Basketbol, Boluspor'la birleşti
  14 Temmuz 2011
  Bolu Sportif Basketbol, Boluspor'la birleşti
      Bolu'da faaliyetlerini sürdüren ve sportif anlamda kente önemli katkıları olan Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü'nin faaliyet alanında bulunan, profesyonel olarak deplasmanlı erkekler basketbol liginde mücadele eden Bolu Sportif Basketbol takımı, Boluspor Kulübü ile birleşti.
        Bolu Sportif Basketbol takımının Boluspor Kulübü ile birleşmesi için Boluspor Tesislerinde tören düzenlendi. Yapılan anlaşmanın ardından Bolu Sportif Basketbol takımının ismi Boluspor Basketbol takımı olarak değiştirilirken, takımın idari yapısı değişmeden çalışmalar devam edecek ve Boluspor'dan destek alacak. 
         Yapılan anlaşmanın ardından açıklama yapan Bolusportif Havacılık Kulübü Başkanı ve Bolusportif Basketbol Başkanı Fatih Yamaner, "Bolu Sportif Havacılık kulübü olarak bu tür faaliyetler gösteriyoruz. Geçen yılda Bolu'da üniversiteden genç arkadaşların talebi ile deplasmanda bölgesel nitelikte mücadele ettik. Geçen sene bize gönül vermiş arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler Boluspor markası adı altında içimizdeki enerjiyle sonuna kadar mücadele etmeye çalışacağız. Futbolda alakalı bizim hiç bir ilişkimiz yok. Ama bizde burada basketbolun alt yapısıyla bir düzenimiz olursa, Boluspor markasına destek olmuş olursak mutlu alacağız. Bu birlikteliğe destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.
        Yamaner, en iyi şekilde çalışacaklarının sözünü vererek, "Belki ilk yıl hemen şampiyon olacağız diyemiyorum ama basketbolu tüm dünyada olduğu gibi ilimizde de saygın şekilde en iyi yere getireceğiz. Bizim teknik menajerimiz Türkiye'de gerçekten sayılı basketbol anlamda eğitmenlerinden biri olan Yeşer Eskicioğlu'dur., İdari menajerimiz Rahmi Tamer Özçelik, aynı zamanda sportif direktör olarak da Cengiz Karadağ hocamızla anlaştık. Bolu'da 3 tane yardımcı antrenörümüz var. Bunlarla da Bolu'da basketbolu sevdireceğiz. Sizlere ve Boluspor'a layık olmaya çalışacağız. Bize kapınızı açtığınız için teşekkür ederiz. Boluspor markasına sizlerin yanında bizlerde en iyi şekilde yardımcı olacağız" diye konuştu.
  • zafer16 Temmuz 2011 . 16:07

   öncelikle boluspor kulübünü basketbola kucak açtığı için kutluyorum.fakat can arkadaşıma katılıyorum basketbol federasyonu tarafından ceza almış bir insan gençlerimize,çocuklarımıza nasıl örnek olucak.bence böyle bir oluşumun içersinde olmamalıydı.
  • can16 Temmuz 2011 . 11:03

   cengiz karadağ galatasarayda çalışırken sahte oyuncu oynatmaktan 1 yıl ceza almamışmıydı. ilginç. yeşer eskicioğlunun arkadaşı olması bu gerçeği sanırım gizlemez.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak