Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  11 Mayıs 2011
  Vefat edenler

      1- Seben halkından, Durmuş ve Ayşe Yılmaz'ın oğlu, Celal ve Turgut Yılmaz'ın kardeşi, Müzeyyen Yılmaz'ın eşi, Melek Aytar, Meral Pınar ve Durmuş Ali Yılmaz'ın babası; Mehmet YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Bahçeköy sakinlerinden, Fatma ve merhum Salih Özkan'ın oğlu, Salih ve Bahattin Özkan ve Fatma Karadaş'ın ağabeyi, İsmail ve Ünal Özkan'ın babası, Hamiyet Özkan'ın eşi, Hüseyin Baysal ve Sanayi Esnaflarından Ahmet Özkan'ın yeğeni; Erkan ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Bahçeköy Camii'nde okutulacak Mevlid-i Şerif'in ardından kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Bahçeköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Kuzören Nuhlar Köyü sakinlerinden, Fatime Yamen, Kemal Yerlikaya, Dursun, Şevket Düner, Zehra Cankurtaran'ın  annesi; Zülfiye DÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Kuzören Nuhlar Köy Camii'nde okutulacak, Mevlid-i Şerif'in ardından, kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Doğancı Köyü Sakinlerinden, Safure ve merhum Mehmet Ali Kabadayıoğlu'nun oğlu, Müzeyyen Kabadayıoğlu'nun eşi, Semih Kabadayıoğlu, Sevgi Yılmaz ve Arzu Büyükkeskin'in  babası, Cevdet Kabadayıoğlu'nun ağabeyi; Celal KABADAYIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Doğancı Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra  Doğancı Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Yolçatı Köyü sakinlerinden, merhum Tahir Gülcan'ın eşi, Basri, Ali Gülcan, Fatma Aykutlu, Emine Şafaklıoğlu'nun annesi; Hacer GÜLCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Sağlık Mahallesi, Nilüfer Apartmanı'ndaki evinden, saat 11:00 de alınarak, Yolçatı Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

   


   


   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak