BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Kros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadı

Kros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadı
  23 Şubat 2011
  Kros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadıKros müsabakasında öğrenciler zor anlar yaşadı

     Bolu'da düzenlenen okullararası kros müsabakasında bazı öğrenciler yarış sonunda fenalaştı, bazıları gözyaşlarına boğuldu. Öğrencileri, öğretmenler teselli etti. Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Karaçayır Mahallesi Murat Canbaş Cimnastik Salonu'nun bulunduğu alanda okullararası kros müsabakası düzenlendi.

      Müsabakaya, Bolu merkez ve ilçelerdeki 50 okuldan toplan 221 öğrenci katıldı. Müsabakanın yapılacağı alan trafik ekipleri tarafından ulaşıma kapatıldı. Kros müsabakasına katılan bazı öğrenciler yarışma sonunda zor anlar yaşadı, bazıları da gözyaşlarına boğuldu. Öğrencileri, öğretmenler ve arkadaşları teselli etti.
   

  • fanatik24 Şubat 2011 . 09:57

   spor yapmalı diyorsunuz, müsabakalara karşı çıkıyorsunuz. çocuk koşuyorsa kendisi için koşuyor. başarısı kendisinin. okul idaresi onun başarısını kutluyor ve paylaşıyorsa kıskanmayın. sizde çalıştırın sisde paylaşın. çocuklar mücadele edecekler bayılanlar olabilir. haber verilirken zaten yanlı olarak veriliyor. sadece burada değil diğer basında da aynı şeyler mevcut.
  • ARAP23 Şubat 2011 . 22:28

   her sene aynı nakarat aynı nakarat yazık bu çocuklara
  • duyarlı veli23 Şubat 2011 . 13:43

   Beden eğitimi derslerinde sigara içmeye giden ve çocuklara minderin üstünde takla atmasını öğretmekten başka bir işe yaramayan zihniyetin eseridir bu çocuklar. amirin müdürün müdürün müdürünün yani iherkesin birbirinin gözüne girmek için çalıştığı sporla krosla başarıyla alakası olmayan bir uygulamanın eseridir bu çocuklar. antreman yapmış olman önemli değil koşacaksın başarılı olacaksın, madalya alacaksın ve senin müdürün kameralar karşısında sahte gülücüklerle o madalyayı alacak olay budur. senin sabah yaptığın kahvalıdan . koştuğun ayakkabıdan kimene yeterki sen at gibi koş
   ve okulunun reklamını yap yeter. daha yazılabilecek çok şey var fakat bunları analyabilecek eğitimciler malesef yok...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak