Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Karısı evi terketti diye intihara kalkıştı

Karısı evi terketti diye intihara kalkıştı
  15 Şubat 2011
  Karısı evi terketti diye intihara kalkıştıKarısı evi terketti diye intihara kalkıştıKarısı evi terketti diye intihara kalkıştı

   *Karısı evi terketti diye intihar etmeye kalkan koca, "Şerifemi istiyorum" diye polise bir saat ecel terleri döktürdü. Şahıs eşinin ve kız arkadaşlarının çabalarıyla çatından indirildi.  

       Bolu'da eşi tarafından terk edildiğini söyleyen çılgın aşık, katlı otoparkın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Polis ekipleri eşinin arkadaşlarını olay yerine getirerek şahsı çatıdan indirmeyi başardı.
      Olay, Saat 21:30'da Aktaş Mahallesi'nde bulunan Bolu Belediyesi'ne ait katlı otoparkta meydana geldi. Sanayide çalışan 22 yaşındaki Gökhan Bingöl, bir süre önce severek evlendiği Şerife Bingöl'ün evi terk ederek ailesinin yanına gitmesi üzerine çılgına döndü. Katlı otoparkın çatısına çıkan ve alkollü olduğu tespit edilen çılgın genç, 1 saat boyunca polis ve itfaiye ekiplerine ecel terleri döktürdü. İtfaiye ekipleri Gökhan Bingöl'ün atlama ihtimaline karşı branda açarak önlemini alırken, itfaiye merdiveni ile çatıya çıkan polisler çılgın genci ikna etmeyi başaramadı. Bingöl bir ara dengesini kaybedince polis vatandaşları olay yerinden uzaklaştırdı.
      Karışı Şerife'nin gelmesini isteyen Gökhan Bingöl, "Ben ona istediği her şeyi aldım. Babası aldı götürdü" diyerek ağladı. Polis ekipleri genci ikna etmekte başarısız olunca yakınları olay yerine getirildi. Şahsı yakınları da ikna edemeyince, polis eşinin kız yurdunda kalan 3 kız arkadaşını getirdi. Kız arkadaşları, şahsa, "Şerife gelecek. Ama senin oradan inmeni istiyor" diyerek ikna etmeye çalıştılar. Çılgın koca, "Bana söz verin Şerife gelecek dimi" diye bağırdı.
       Gökhan Bingöl, ikna olduktan sonra itfaiye merdiveni ile çatıdan indirildi. Vatandaşların meraklı bakışları arasında ambulansa götürülen Bingöl, "Sadece Şerife'mi istiyorum. Onu çok seviyorum" diyerek ağladı. Şahısın aşırı alkollü olduğu belirlenen genç Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

  • hatice16 Şubat 2011 . 13:06

   komik. madem karını geri istiyosun onun için biraz çaba harca. iç iç sonra çık bi yere milleti rahatsız et. bunun adını da sevgi aşk vs koy. oldu canım.
  • S.A16 Şubat 2011 . 02:34

   Çılgınca. :)

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri