Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

İl Encümeni'nde 7 madde karara bağlandı

İl Encümeni'nde 7 madde karara bağlandı
  15 Şubat 2011
  İl Encümeni'nde 7 madde karara bağlandıİl Encümeni'nde 7 madde karara bağlandı

       Tahsin AKDUMAN başkanlığında, Üyeler Taner LAÇİN, Hasan UZUNOĞLU, Mümtaz ALTINBAŞ, Mehmet BIDAKLAR, İrfan YÜCEL, Rıza KİNİŞ, Cemal YAZGELDİ, Mehmet Ali AYTEKİN ve Bünyamin BAL'ın katılımıyla toplanan toplanan İl Encümeni'nde 7 madde karara bağlandı.                                

      1- Mülkiyeti İl özel idaresine ait , Merkez İlçe İzzet Baysal caddesindeki İş Merkezinde  3 adet, Karacasu Beldesi, Fatih mahallesinde 1 adet ve Göynük İlçesi İlçe Özel İdaresi İş Merkezinde  1 adet olmak üzere toplam 5 adet boş dükkanın kiralanması için ihale kararı alındı.

  2- Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Çok Amaçlı Salon ve Misafirhane binasında masrafların kendisi karşılaması kaydıyla   değişiklikler yapılması için müstecirin izin talebi reddine karar verildi.
   
  3- İlimiz, Mudurnu İlçesi Vakıfaktaş köyü içme suyu sondaj keşfi için ihtiyaç olan 16.800,00 TL. ödeneğin aktarılmasına karar verildi.

  4- İlimiz, Emniyet Müdürlüğü  Ek Hizmet binasının dış cephesine ısı yalıtımı ( mantolama)  ve Kapalı Spor Kondisyon Merkezi binasının çatı onarımının yaptırılması için ihale kararı alındı.

  5- İlimiz, Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Köroğlu Ş.Cevdet KESKİN Bölge Trafik Denetleme Amirliği hizmet binasının genel onarımının yaptırılması için ihale kararı alındı.

  6- İlimiz Emniyet Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği hizmet binasındaki nezarethanenin Yakalama, Göz altına alma odaları planına uygun hale getirilmesi için iç kısımdaki onarımların yaptırılması için ihale kararı alındı.

  7- İlimiz Emniyet Müdürlüğü personelinin Bahçeli evler mahallesi Leylak sok.da bulunan 10 daireli Lojmanın kalorifer tesisatı ile daire giriş kapılarının onarımlarının yaptırılması için ihale kararı alındı. 

  • soner alıca 15 Şubat 2011 . 20:35

   kamil bey biz karacasu büyük kaplıca yöresel ürün satan esnaflarız.Özel İdareden kiralanan bu alan pislikten geçilmez, araçlardan eşya çalınır, giren çıkanın belli olmadığı, hijyenik olmayan ürünlerin ve her türlü satıcıların işgal ettiği Bolu nun turistik tediğimiz kaplıca önüne yakışmayan bir yerdi. Özel idare burayı düzene sokmak için çok uğraştı. Belediye ilgilenmedi. Her zaman da burada polis yok ki. Bu sebeplerden burada özel şartname ile kar amacı gütmeyen bir sistemin kurulması ve masrafların da çıkması için günlüğü 1 tl den park parası alınarak ihale yapıldı ve emekli birisine ihale edildi. Sizler iyi niyetle yapılan her şeyi baltalıyorsunuz. her yerde düzen herkese lazımdır. Düzensizlik  kime geleceği belli olmayan zararlar verir.
  • kamil keser15 Şubat 2011 . 18:31

   gelir olsun diye  kaplıcanın parkını bile paralı yapanlar kaplıcanın önündeki yoldan seben kıbrısçık istikametine giden veya sebenden Boluya gelen araçlardan da para alın. Acayip para kazanırsınız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak