Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

kaza, yayalara geçit açıverdi

kaza, yayalara geçit açıverdi
  5 Ağustos 2010
  kaza, yayalara geçit açıverdikaza, yayalara geçit açıverdikaza, yayalara geçit açıverdikaza, yayalara geçit açıverdi

     Dün gece üst geçitin altında meydana gelen kazada, sol ön tekerleğini refuja kaptıran bir sürücü, aracın hakimiyeteni kaybederek kaza yaptı. Kazada orta refuj üzerindeki yaya geçidine izin vermemek için yapılmış olan demir perdeleri paramparça oldu. 

      Dün gece saat 21.45'te meydana gelen maddi hasarlı ve yaralamalı kaza ucuz atlatıldı. Mustafa Kemal Sezer yönetimindeki 14 AB 279 plakalı araç, D-100 Karayolu'nda Bolu Meslek Yüksek Okulu önünden İstanbul istikametine doğru seyrederken, sürücüsünün ifadesine göre önündeki TIR'ı sollamak isterken sol ön tekerleğini orta refüje kaptırarak direksiyon kontrolünü kaybetti. Orta refüje çıkan araç, yayaları üst geçitten geçmeye zorlayan demir perdeleri paramparça ederek karşı yöne geçtiği anda durabildi. Bu sırada karşı yönden gelen bir araç olmaması, şans eseri olası bir facianın önüne geçti.

     Yaralanan sürücü Mustafa Kemal Sezer ve yanında bulunan bir kişi İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.  

  • salih barut12 Ağustos 2010 . 16:31

   zaten üst geçit pislikten ve kokudan bakımsızlıktan sıcaktan kullanılır bir halde değilken bence alt geçit daha iyi olmuş...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon