Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler

Vefat edenler
  5 Ağustos 2010
  Vefat edenler

   1-Mudurnu Karacakaya Mahallesi Hasankahyalar Çiftliğinden merhum Hayri Elçin'in oğlu, Gülsen Elçin'in eşi, Şerafettin Elçin, Ayşe Cantürk, Hayriye Cantürk ve merhum İbrahim Elçin'in abisi; Feyzullah Elçin vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Mudurnu Büyük Cami'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Karacakaya Mahallesi Hasankahyalar Çiftliği Aile Mezarlığı'na defnedilecektir.

   2- Mudurnu Çepni Köyü halkından, Saniye,Sabire,Mehmet ve Mustafa Çetin'in babası, İsmail Karadoğan'ın kayınpederi, Kemal Çetin'in dedesi; İsmail Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Mudurnu Çepni Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

   3-Susuz Kınık Köyü halkından, Hikmet Sarıyıldız'ın eşi, Büyük Cami imamlarından merhum Nihat Sarıyıldız, Yurdanur Özkan ve Nezaket Özdemir'in babası, Muhterem Özkan, İsmail Özdemir ve Nursel Sarıyıldız'ın kayınpederi, Melahat Ünal, İbrahim ve Kemal Sarıyıldız'ın abisi, Yeşil Cami ve Gölyüzü Camii emekli imam hatipleri Zeki ve Burhan Ay'ın eniştesi, emekli emniyet müdürü Orhan Acar'ın dayısı; İsmail Sarıyıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Susuz Kınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

   4-Saraycık Köyü halkından, Orman İşletmesinden emekli depo memuru Mahmut Salur ve Cevriye Salur'un oğlu, Emine, Hasan ve Vedat Salur'un abisi; Mustafa Salur vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Saraycık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

   5-Doğancılar Köyü halkından, Mustafa, Zafer ve Mehmet Maccarcı'nın babaları; Sabri Mancarcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon