BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

62 öğrenciye teşekkür belgeleri verildi

62 öğrenciye teşekkür belgeleri verildi
  28 Mayıs 2010
  62 öğrenciye teşekkür belgeleri verildi62 öğrenciye teşekkür belgeleri verildi
      Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğrencilerine topluma hizmet kapmasında yaptığı örnek çalışma sonrası teşekkür belgeleri verildi.
       62 gönüllü üniversite öğrencisi İmarethane Sosyal Tesisi'nde örnek bir çalışmaya imza atarken aynı zamanda Bolu halkı ile kaynaşma fırsatı buldu. Türkiye'nin geleceği olan gençler stajlarını gönüllü olarak İmarethane Tesisi'nde yaptılar. Teori olarak aldıkları dersleri uygulama imkanı bulan öğrenciler toplum yararına böyle bir çalışma yaptıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler. Öğrencilerin örnek çalışması sonunda Kültür Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi. Törende bir konuşma yapan Kültür Sosyal İşleri Müdürü Güler Mert, "Burada güzel bir olayı paylaşmak için birlikteyiz. Bizim hizmetlerimize gönüllü olarak katılım gösterdiniz. Topluma Hizmet uygulamaları kapsamında bizimle yapmış olduğunuz çalışmalarda ilki gerçekleştirdik. Hem üniversitemiz açısından hem bizim açımızdan. Burada yapılan hizmetler anlatılmaz sadece yaşanır" dedi.
  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Yard. Doç. Dr. Fatma Atalay'da yaptığı konuşmasında, "Abant İzzet Baysal Üniversitesi İlköğretim Bölümü Topluma Hizmet Uygulamaları dersi çerçevesinde bu çalışmalarda Belediye'nin 77. maddesi kültür, eğitim ve sanat etkinlikleri içinde yapılmıştır. Aşevinde çalışan arkadaşların son derece gönüllü olduğu güzel hizmet verdiği çalışmaları sonuna kadarda gerçekten istekli olduğunu izledim. Çocuklarımızla gurur duyuyorum. Belediye'nin bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu çalışmanın da devamını istiyoruz" şeklinde konuştu.
  Yard. Doç. Dr. Eylem Eroğlu Doğan ise öğrencileri kutlayarak, "Burada gönüllü olarak çalıştılar. Bununda mutluluğunu yaşadıklarını şu an kendilerinde görüyorum. Sizden sonra gelen arkadaşlarınız içinde bu uygulama örnek olacaktır" diye konuştu.
  Teşekkür belgelerini alan öğrenciler ise duygularını şu şekilde ifade ettiler;
  "Burada yaptığımız çalışma Bolu halkı ile kaynaşmamızda büyük etken oldu. Üniversite öğrencileri ile halk fazla kaynaşmadığı için bu imkânı bize sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Topluma efendilik yok hizmet vardır anlayışı bizler yola çıktık. Bu tip çalışmalarımızın devam etmesini düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz."
  • asdfg asdfg25 Ocak 2011 . 11:35

   evet bu fikir tamamen bana aitti
  • ali çakmak9 Ocak 2011 . 20:24

   bu çalışmada eylem eroğlu doğanın tebrik edilmesi gerekmiyordu çünkü öğrencilerin oraya gidip bu görevi üstlenmelerindeki süreçte bu şahısın önerisi yada teşfiki olmamıştır

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak