BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Gündem Gazetesi'ne yakışmıyor!

Gündem Gazetesi'ne yakışmıyor!
  28 Mayıs 2010
  Gündem Gazetesi'ne yakışmıyor!Gündem Gazetesi'ne yakışmıyor!
       www.bolununsesi.com internet Gazetemiz, haberleri sıcağı sıcağına okurlarına aktarırken, kopyacı gazetecilerden kurtulamıyor.
  Gazetemizin; "Gözyaşları sel olup aktı" başlıklı haberinde kullandığı vesikalık fotoğraf ve cenaze namazından görünüm fotoğrafları, Bolununsesi Gazetesi'ne aittir.
        Bolu Gündem Gazetesi, birinci gün vesikalık fotoğrafı bizden alıp kullanmış, ardından cenaze namazında çektiğimiz fotoğrafı da ikinci gün yine bizden kopyalamıştır. Cenaze namazı fotoğrafının bizden kopyaladıkları anlaşılmasın diye, şark kurnazlığı yaparak fotoğraf  ters-yüz ederek kullanılmıştır.
        Kamuoyunun bilgisine sunulur.

  • geredeli29 Mayıs 2010 . 10:52

   bir geredeliler olarak yaptığı kötü yakıştırmalar ve ayrımcılık nedeni ile bolugündem gazetesini okumuyoruz...
  • Özbolubeyi29 Mayıs 2010 . 10:41

   Bolu gündem Gazetesinin sitenizden çalıp kullandığı fotoğrafları kaldırmış olduğunu fark ettim. Bu da demek ki fotoğrafların çalıntı olduğunu kanıtlıyor.
  • Koçyiğit Köroğlu28 Mayıs 2010 . 16:37

   Bugünkü Bolu Gündem’i okuyorum. Sağ sütunda köşe yazıları var; “Müftünün Kaleminden” köşesinde ilimiz müftüsü Yaşar Yaprak’ın “İŞLERİMİZDE DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜK” başlığını attığı yazısına takılıyorum ve bir çırpıda okuyorum. Sonra manşet haberlere bakıyorum… Tabutun üzerindeki örtüde Arapça’nın “soldan sağa doğru” yazılmış biçimine gözüm takılıyor, “bu da mı değişim rüzgârına uğramış” diyesim geliyor… Ama, o ne? Musalla da yön değiştirmiş… “Yahu bunların kıblesi mi kaymış yoksa?” demek geliyor dilimin ucuna ama, lâhavleyi çekiyorum… İşlerimizdeki doğruluk ve dürüstlüğü düşünüyorum. Üzülüyorum.
  • Kubilay Yiğit28 Mayıs 2010 . 16:14

   Allah rahmet eylesin. Cenazelerde hoş olmayan bir durum yaşanıyor. Siyasiler, makam ve unvan sahipleri safta yer almak için özel bir çaba içerisine giriyorlar. İnsanları yara yara en öne geçmeye çalışıyorlar. Bu bence hiç hoş değil. namazda herkes eşittir. Önde de arkada da olsanız değişmez. önde yer alma çabalarınızı fotoğrafta veya videoda yer alma gayretinize bağlayabiliriz. Lütfen böyle yapmayın. İnsanlara saygılı olun...
  • ismail 28 Mayıs 2010 . 14:48

   Çalmakla kalmamış, kıble yönünü bile değiştirmişler.
  • Hamza Canbas28 Mayıs 2010 . 11:54

   Hukuk böyle işler için vardır ve en büyük hırsızlık emek hırsızlığıdır. İzinsiz kullanıldıysa suç duyurusunda bulunabilirsin.
  • Mehmet Okur28 Mayıs 2010 . 11:34

   Lafa baktınmı da Bolu Gündem den iyisi yok. Yerse..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak