Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Boluspor'da hileli istifa bekleniyor

Boluspor'da hileli istifa bekleniyor
  11 Nisan 2010
  Boluspor'da hileli istifa bekleniyor

      Boluspor'da Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin, kendilerine yönelen eleştiri oklarını savmak için istifa edecekleri ve kongre kararı alacakları belirtiliyor.

      Boluspor'daki başarısızlığın sebebini sürekli hocalara fatura ederek, bugüne kadar kendilerine gelecek eleştirileri bu şekilde savmayı başaran Boluspor Yönetim Kurulu, Konyaspor yenilgisinden sonra eleştiri oklarının kendilerine yöneldiğini görünce, topluca istifa etme kararı aldıkları iddia ediliyor.

      Ancak yönetim kuruluna yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, yönetimin 'istifa senaryosu' ile kongre kararı alacağı, bu şekilde kendilerine yönelen tepkileri savuşturacağı belirtiliyor. Yapılacak kongrede ise iktidarın Belediye Başkanı'nın destek vermeyeceği hiçbir kimsenin yönetime talip olamayacağı bilindiği için, aynı yönetimin yeniden göreve geleceğine şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

  • m.ali yılman15 Nisan 2010 . 11:02

   necip bey senin ne kadar çalışkan dürüst bir insan olduğunu sanayide tanıştığım günden beri biliyorum amatörde de olsa yöneticilik yaptım öncelikle bu işi çok sevip fedakarlık yapmak gerektiğini iyi bilirim bu kadar aşırı kalabalık faydası olmayan insanlarla çalıştın yanınızdaki 3-5 kişinin ve sizin fedakarlıklarınızla bu iş bu kadar oldu iyi işleriniz oldu ama üç yıldır bir adım ileri gidilmedi demekki olmuyor başarı getiremiyorsanız bırakmakta fayda var.bu arada son zamanlarda yaşadığınız olaylardan üzüntü duydum en kısa zamanda aklanacağınıza inancım sonsuz
  • Remzi KIRICI12 Nisan 2010 . 14:48

      BOLUSPOR  YÖNETİCİLERİMİZ  ÖNCE BAŞARISIZLIĞIN SEBEBİNİ AÇIKLASINLAR.
       Boluspordaki başarısızlığın sebebi; bugüne kadar sürekli hocalara kesildi. Yönetim kendini gizledi. Şimdi de taraftar bize küfür etti, biz bırakıyoruz deniliyor. Küfür bir protosto şekli değil, küfürü tasdik etmek mümkün değil.
       Burada esas konuyu yöneticilerimiz, halkın gözünden kaçırıyorlar. Başkan Ç. Dardanel maçı sonrası "sorumlulardan hesap sorulacak" demişti. Ne oldu? Bolu seyircisine futbolcular gitmedi. Ne oldu? Lig bitiminde hesap veririm dediniz. Boluspor için lig bitti. Hesap ne oldu?
       Bolusporun başarısızlığının nedenlerini açıklayan hiç bir yönetici yok. Bir küfür almış gidiyor. Sadece Konya maçını düşünmeyin; Bu seyirci Hacettepe, Samsun, K.Erciyes ve Ç.Dardanel maçlarında sabretti, Konya maçında sabrı taştı.
        HESABI VERMEDEN KAÇMAK YOK.
  • Desise12 Nisan 2010 . 00:06

   Necip kardeş, biz senin eczacı kalfalığı zamınını da biliriz. Boluspor başkanlığı döneminde edindiğin mal varlığını da...
   Üç seneden beri aynı hikayelerle Boluspor başkanlığını bırakıyorum deyip bırakmadığını da... Yükünü de tuttun aslında tutacağıın kadar. Bu saatten sonra blöfünü kim yutar...!
  • masum'ca mv.11 Nisan 2010 . 20:17

   beyler! yetti artık bu boluspor'un derdi yahu. vatandaş aş iş derdinde, akşam olunca çoluğuna çocuğuna ne götürebilirimin derdinde, sizlerde koca koca ademler olarak bolunun en can alıcı gelirlerini Boluspora (başarılı olsun, birileri tatmin olsun diye) tahsis edilmiş olmasına rağmen hezimet ortada. bu duruma gönlümüz asla razı olmuyor beyler! bırakın bu işi kendi haline ya... bilin ki daha iyi olur ha nedersiniz??????
  • Üç defa boş ol11 Nisan 2010 . 17:34

   Buna "hülle" denir. Nedense son dönemde alışkanlık haline geldiği görülmektedir. Hülle yapmak demek, bir erkeğin, üç talakla boşadığı eşi ile tekrar evlenebilmesi için, o kadını rızasıyla başka bir erkekle nikahlayıp, bir geceliğine zifafa sokması demektir. Şayet o erkek zifaftan sonra boşarsa, o zaman bu kadın da isterse ilk kocasıyla evlenebilir. Böyle bir uygulama ise bir erkek için zillettir, aşağılıktır. Arapça hile kökünden gelir, hilenin dik alası, abartısı, aşmışı, taban astarı manalarına gelir, yalancı bir ara nikahla haşa "Rabbi aldatma" mülahazasıdır, iğrençtir, komiktir, ironiktir, ayıptır, yazıktır.
  • Necip11 Nisan 2010 . 13:08

   Başkanın destek vermediği hiç kimse yönetime aday bile olamaz. Tespitlerinize aynen katılıyorum. Kongrede 1-2 değişiklikle yine aynı yönetim iş başına gelir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon