“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Çarıkçı, "Hedefimiz 2. lige yükselmektir"

  3 Ocak 2005

  Devre arasında kadroyu güçlendirmeye yönelik çalışmalarına devam eden Boluspor Yönetim Kurulu, kaleci Naci Tolga Türkar'ın anlaşmasını karşılıklı olarak feshederken, Bakırköyspor'un kalecisi Abdurrahman ile anlaşma sağladı. İlk yarıdaki maçlar sonucunda orta sahamızda görülen zaaflar ise, geçen sezon Boluspor da oynayan, bu sezon ise Gölcük-spor'da başarılı bir sezon geçiren İlhan Vatansever ile anlaşılarak giderilmeye çalışıldı. Transfer çalış-malarının devam ettiğini belirten Başkan Necip Çarıkçı, "Kesinlikle birilerinin tavsiyesi ile futbolcu almıyoruz. Transferini gerçekleş-tirdiğimiz veya almayı düşündüğümüz bütün futbolcular, daha önceden bildiğimiz tanıdığımız ya da izlettirdiğimiz futbolculardır. Bu futbolcular kulüpleri ve kendileri ile anlaştığımız takdirde transferlerimiz devam edecek. Ancak alacağımız futbolcularda yaşadığımız en büyük sorun, askerlik olarak karşımıza çıkıyor" dedi.

  İkinci yarıda işi şansa bırakmayacaklarını kaydeden Çarıkçı, "Amacımız, bize güvenen ve inanan taraftarlarımıza layık bir Boluspor izlettirmektir. Hedefimiz kesinlikle şampiyonluğa oynamaktır. Bu kadar transfer yaptıktan sonra, niyetimiz ikinciliğe oynamak değil ama, öyle ya da böyle Boluspor'u 2. lige çıkarmaktır" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak