“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kefeli, Başesgioğlu ile görüştü

  10 Ocak 2005

  Belediye-İş Sendikası Bolu Şube Başkanı Erdoğan Kefeli ve işçilerin Avukatı Tuncay Alnıak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu ile Abant'ta görüştü. Kefeli'nin görüşmede, Bolu Belediyesi'nden çıkartılan 117 işçi konusunda bilgiler verdiği, işçilerin mahkemeyi kazanmasına rağmen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından işlerine geri alınmadığını söylediği belirtildi.

  Belediye-İş Sendikası Bolu Şube Başkanı Erdoğan Kefeli, Avukat Tuncay Alnıak ve Belediyeden çıkartılan 117 işçiyi temsilen iki işçi, Abant'ta bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu ile görüştüler. Abant'ta gerçekleştirilen bir toplantıya katılmak üzere ilimize gelen Bakan Başesgioğlu'na, Belediye'den çıkartılan 117 işçiyle ilgili bilgiler veren Başkan Erdoğan Kefeli, Yargıtay kararı hakkında da bilgiler verdi. Bakan Başesgioğlu, kendisiyle konuşan heyeti dikkatli bir şekilde dinledi. İki işçi temsilcisi de işlerinden çıkartıldıktan sonra çektikleri sıkıntıları Bakan'a aktarırken Bakan'dan sorunlarına destek olmalarını istedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak