“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Gezgin; "Faaliyetlerimizi göremeyen kördür!"

  10 Ocak 2005

  Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı İsmail Gezgin, hükümetin faaliyetlerini eleştirenlere sert çıktı. Gezgin, "Memleketin halinin kötüye gittiğini söyleyenin ya kör, ya sağır, ya da spastik özürlü olması gerekir" dedi.

  Yaptığı basın açıklamasından önce "AKP'de parçalanma mı var" sorusunu cevaplayan Gezgin, "Bu her dönem söyleniyor. Açıkçası bu söylentileri fazla gaile almıyoruz. Parti içerisinde herkes aynı şeyleri düşünmek zorunda değil. Farklı fikirler mutlaka ortaya atılıyor. Biz bundan ortak bir akıl üretmeye çalışıyoruz. Bu da kamuoyuna "AK Parti parçalanıyor, dağılıyor" şeklinde yansıtılmaya çalışılıyor. Oysa biz her toplantıda değişik fikirler ortaya atar, paylaşırız. Olması gereken de bu zaten. Hizmet konusunda fikir ayrılıkları olabiliyor. Mutlaka yanlış alınan kararlar yada hatalarımız vardır. Yapmamız gereken bu hatalardan ders almak ve tekrarlanmasını engellemektir" dedi. Ardından hükümetin çalışmalarını eleştirenlere sert bir şekilde cevap veren Gezgin, "Yavaş çalışıyoruz ama iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Mutlaka birileri bizim yaptığımız icraatlardan memnun olmayacaktır. Memleketin kötüye gittiğini söyleyen kişinin ya kör, ya sağır, ya da spastik özürlü olması lazım. Doğru şeyler yapılıyorsa takdir edilmeli. Yanlış şeyler yapılıyorsa görüşülmeli, düzeltilmeli" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak