Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Yamaner; "Biraz sabır bekliyoruz"

Yamaner; "Biraz sabır bekliyoruz"
  21 Mart 2005

  BTSO Başkanı Sabahattin Yamaner ilk basın toplantısını düzenleyerek, gerçekleştirilen Yönetim Kurulu dağılımı hakkında açıklamalarda bulundu. Yamaner ayrıca, "Güzel Bolumuza güzel şeyler yapılmasını isteyen bütün hemşehrilerimizden destek ve biraz sabır bekliyoruz" diye konuştu.

  BTSO seçimleri sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren Sabahattin Ahmet Yamaner, gerçek-leştirilen seçimlere 1619 seçmenden 960'nın katıldığını açıkladı. Yamaner toplantıda Yönetim Kurulu'nun yaptığı görev dağılımıyla ilgili olarak da bilgiler verirken, Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları için Engin Ergin ve Türker Ateş'in, Ormancılık ve Milli Parklarla ilgili çalışmalar için Mustafa Özkurede, Tavukçuluk sektörü ilgili çalışmalar için Mustafa Özkoparan, gıda ve turizm sektörü ile ilgili çalışmalar için Abdurrahman Ateş ve nakliyecilik sektörünün problemlerini araştırmak üzere de İrfan Yılmaz ve İlhami Kesen'in görevlendirildiğini belirtti. Yamaner yaptığı açıklamanın sonunda, "Daha evvel de ifade ettiğim gibi, en kısa zamanda en önemli konularımızı sırayla ortaya koyarak Ticaret ve Sanayi Odası'nın çatısı altında Bolu'nun iş alemi ve üyelerimizle çözüm aramayı hızlandıracağız. Yönetim olarak azimliyiz, kararlıyız, inançlıyız, sonuçta çalışmak zorundayız. Güzel Bolumuzda güzel şeyler yapılmasını isteyen bütün hemşehrilerimizden destek ve biraz sabır bekliyoruz" diye konuştu.

  • M.Celık 4 Haziran 2011 . 00:50

   Heygidi günler . Zaman nasıl da gelip geçmiş Rıdvan Boluspor oyuncusu iken onu canlı Maçlarda izlemek Şeytanla o Yıllarda tanışmak çok başka bir zamandı şimdi bakıyorum da sanki Zaman Tünelinden geçmişiz de geriye dönüp baktığmızda Yıllarımızı Mazide arar olmuşuz. Öyle değil mi Sn Alagözoğlu Sizin de Fotoğrafçılık Yaptığınız Yılları hatırlıyorum da Ne günlerdi Be.
  • burhan çınar28 Mayıs 2011 . 15:01

   merhaba kardeşim uzaklardan selam bölümünü okudum ve duygusallaştım bendende boludaki arkadaşlarımıza bolumuza selamlar kolay gelsin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak