Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Filiz Restoran yeniden açılıyor

  21 Mart 2005

  8 yıl önce kapatılan Filiz Restoran, yapılan uzun görüşmeler neticesinde yeniden hizmete giriyor. Yarence Turizm şirketi tarafından kiralanan Filiz Restoran'ın yapılacak tadilat sonrası bir aya kadar hizmete girmesi planlanıyor.

  Filiz Makarna'nın kardeş kuruluşu Antur A.Ş. tarafından çalıştırıldığı yıllarda Türkiye'nin bir numaralı restoranı olarak ünü Türkiye sınırlarını aşan Filiz Restoran, Filiz-Barilla ortaklığından sonra yaklaşık 8 yıl önce kapatıldı. Bu ani karar, başta Filiz Restoran'ın devamlı müşterileri olmak üzere Bolu'da da üzüntü ile karşılanmıştı.

  Kapanmadan önceki yıllarda Filiz Restoranın Müdürü olan Önder Sıkıcıoğlu ve ortaklarına ait Yarence Turizm Firması, Filiz Gıda A.Ş. ve Barilla yöneticileriyle uzun süren görüşmelerden sonra Filiz Restoran'ın yeniden açılmasına imza attı.

  Yarence Turizm şirketinin ortaklarından Önder Sıkıcıoğlu, Filiz Restoran'ın eski özellikleriyle yeniden müşterilerinin hizmetine gireceğinin müjdesini verdi. Sıkıcıoğlu, "Uzun süren görüşmelerden sonra, Filiz Restoran'ı tekrar Bolu turizmine kazandırılması amacıyla tarafımızdan kiralanmış olup, Filiz Restoran'ın marka imajına uygun bir şekilde çalıştırılmasına karar verdik. Bu nedenle Filiz Gıda ve Barilla yönetimine bir Bolulu olarak teşekkür ediyorum. Filiz Restoran'ı yeniden Türk turizmine kazandırmış olacağımız için mutluyuz. Eskiden olduğu gibi, hizmet kalitesinden ödün vermeden Bolu'nun aranılan bir markası olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak