Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Kültür Sitesi kapılarını halka açmaya başladı

Kültür Sitesi kapılarını halka açmaya başladı
  4 Nisan 2005

  12 Kasım Depremi sonrasında aldığı hasar nedeniyle uzunca bir süre kapalı kalan Kültür Sitesi, bakım ve onarımının tamamlanmasının ardından Bolu halkının yıllardır özlemle beklediği kültürel etkinliklere imza atmaya başladı. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'nün girişimleri sonucu Bursa Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, 5 Nisan Salı günü saat 20:30'da "Büyük Aşıkların Sonuncusu" adlı tiyatro oyununu sahneleyecek.

  12 Kasım Depremi'nin ardından kapılarını Bolu halkına kapatan Kültür Sitesi, geçtiğimiz aylarda bakım ve onarımının ardından iç tefrişatının da tamamlanmasıyla kapılarını yeniden Bolu halkına açtı. Kültür Sitesi'nin kapanmasıyla bir çok etkinlikten mahrum kalan Bolu halkının ise, yeniden faaliyete geçen Kültür Sitesi'ne ilgi göstermesi bekleniyor.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nün programı çerçevesinde Bursa Devlet Tiyatrosu, 5 Nisan 2005 Salı günü saat 20:30'da ilimize gelerek sanatseverlerle buluşacak. Bursa Devlet Tiyatrosu tarafından Neil Simon'un yazdığı ve Sungun Babacan'ın dilimize çevirdiği, Mehmet Gökçer'in yönettiği "Büyük Aşıkların Sonuncusu" adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak