Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Roma Dondurmacısı isyan etti; "Bu rezaletin önüne geçilsin!"

  11 Nisan 2005

  Kardelen Sineması önündeki meydanda çekirdek yiyerek kabuklarını yerlere atan insanların yarattığı çevre kirliliğine isyan eden Roma Dondurmaları'nın sahibi Nail Yüzkollar, bu pisliğe karşı bir önlem alınmasını isteyerek, "Ben dükkanımda çekirdek satmamaya bile razıyım. Yeter ki bu rezaletin önüne geçilsin" diye tepkisini dile getirdi.

  Havaların mevsim normalleri üzerine çıktığı şu günlerde Hükümet Meydanı'nda yeniden ortaya çıkan papağanlara(!) bir tepki de esnaftan geldi. Vatandaşların banklarda otururken yedikleri çekirdek kabuklarının oluşturduğu görüntü ve çevre kirliliği, bilinçli vatandaşları rahatsız ediyor.

  Yedikleri çekirdek kabuklarını sorumsuzca yerlere atan gençleri gördükçe, kahrolduğunu söyleyen Roma Dondurmaları Sahibi Nail Yüzkollar, "Hükümet Meydanı'ndaki bu rezalet görüntüsünün bir an önce önüne geçilmesini istiyorum. Bu meydana, çekirdek yemeyi yasaklayan tabelalar konulmasını ve cezai yaptırımlar uygulanmasını istiyorum. Dükkanımda çekirdek satmamaya bile razıyım. Yeter ki Belediyemiz bu çekirdek rezaletini ortadan kaldırmak için bir girişimde bulunsun. Çekirdek yenmemesi konusunda getirilecek her türlü yasağı destekliyorum. Ben bu çekirdek pisliğinden bıktım. Bu konuda alınacak her türlü kararı destekliyorum" diyerek tepkisini dile getirdi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak