BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Emniyet Müdürü Yazıcı üniversite öğrencileriyle...

  11 Nisan 2005

  Diğer üniversitelerde gerçekleştirilen eylemler sırasında sık sık karşı karşıya geldiklerini gördüğümüz üniversite öğrencileriyle emniyet güçleri, bu kez çay içmek için bir araya geldi. İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı ve beraberindeki heyet, Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 160'ıncı yılı nedeniyle gerçekleştirdikleri ziyaretler sırasında, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Yaşar Akbıyık ve Öğrenci Konseyi Başkanı Mustafa Çavaç'la bir araya geldi.

  Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 160'ıncı yılı nedeniyle bir takım ziyaretlerde bulunan İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı, AİBÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Mustafa Çavaç'ı da ziyaret etti. Ziyarete katılan AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Yaşar Akbıyık, "Öğrenci konseyimiz, öğrencilerimizin sözcüsü olarak aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bir emniyet müdürünün üniversite öğrencilerinin temsilcisini ziyaret etmesi, Türkiye'nin ilklerinden olmuştur. Üniversite olarak bu jestten büyük mutluluk duyduk" dedi.

  Rektör Akbıyık ve Konsey Başkanı Çavaç'a Emniyet teşkilatının birer plaketini veren İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı, "Bolu nüfusunun 5'te birini oluşturan üniversite öğrencileri bizlerin gözbebeğidir. Evlatlarımız, kardeşlerimiz olarak gördüğümüz öğrencilerimizin her zaman yanındayız" ifadelerini kullandı. Öğrenci Konseyi Başkanı Mustafa Çavaç ise kendilerinin de Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı'yı ziyaret ettiklerini anımsatarak, "Emniyet Müdürümüzü aramızda görmekten mutluluk duyduk. Sayın Müdürümüze arkadaşlarımızın sorunlarını daha önce gerçekleştirdiğimiz bir ziyaret sırasında aktarmıştık. Kendisi de sorunların çözümü için gerekli desteği vereceğini ifade etmişti. Bize gerçekleştirdiği ziyaret ile de, üniversite gençliğine verdiği önemi bir kez daha gösterdi" diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak