Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Seyyar çöp kutuları sabit kutularla değiştirildi

  11 Nisan 2005

  Bolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü daha önce seyyar olarak yenilediği çöp kutularının sorumsuz ve kendini bilmez vatandaşlar tarafından çalınması sonrası, İzzet Baysal Caddesi'ndeki çöp kutularını hem yeniledi hem de sabitleştirdi.

  Geçmişte de yenilenen seyyar çöp kutuları, özellikle İzzet Baysal Caddesi üzerinde kendini bilmez ve çevresine saygısı bulunmayan vatandaşlar tarafından adeta çalınarak ihtiyaca cevap veremez hale getirilince, yenileriyle değiştirildi. Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirilen çalışmayla, İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan seyyar çöp kutuları yenileriyle değiştirilirken, zemine de sabitleştirildi.

  Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Temizlik İşleri Müdürü Bünyamin Gürhan, "Yaptığımız ve yapacağımız yenilikler Bolumuz ve halkımız için, çeşitli illerde yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda uygulanıyor. Bolumuzu turizm kenti yapmak anlamında ekibimle birlikte çaba göstererek çalışıyoruz. Halkımızdan yeni uygulamalarımıza destek vermelerini bekliyoruz. Ana arterlerde bakımı yapılması gereken ve eskiyen mini çöp kutularını değiştirmeye başladık, bakımı yapılması gereken mini çöp kutularını yaptırarak, ihtiyaç olan bölgelere yerleştireceğiz" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak