Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bahar temizliği başladı

  18 Nisan 2005

  Bolu Belediyesi çeşitli cadde ve sokaklarda başlattığı çalışmalarla, kış aylarında kaldırımlarda oluşan kurum ve toz görüntüsü ortadan kaldırılmaya çalışıyor.

  Bolu Belediyesi cadde ve sokaklarda, kış aylardan kalan çirkin görüntünün önüne geçebilmek için iki aşamalı çalışma başlattı.
  Bolu Belediyesi bünyesinde hizmet veren İtfaiye, Temizlik İşleri ve Trafik Zabıta Müdürlüğü, koordineli bir şekilde çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı planlıyor. Geçtiğimiz hafta yapılan çalışmalar sonucu İsmetpaşa Caddesi ve Murat Canbaş Caddesi yıkandı. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Bahar aylarının bu ilk günlerinde, havaların ısınmasıyla beraber cadde ve sokaklarda oluşan toz ve benzeri materyallerin meydana getirdiği kirliliği gidermek amacıyla; İtfaiye, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğümüz personeli ile koordineli bir şekilde çalışarak, ana arter ve sokaklarımızı gece-gündüz olmak üzere yıkıyoruz. Amacımız, halkımıza hak ettiği güzellikleri sunmak ve tertemiz bir kent olarak, turizm olgusunun içinde yer almak" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak