BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

İtfaiyenin zamanında müdahalesine teşekkür

İtfaiyenin zamanında müdahalesine teşekkür
  18 Temmuz 2005

  Her geçen gün kendisini yenilemeye devam eden İtfaiye Müdürlüğü, zamanında yaptıkları müdahaleler nedeniyle vatandaşlardan takdir toplamaya devam ediyor.

  İhsaniye Mahallesi Dere Sokak'ta, Hüseyin Tekin'e ait evin mutfak kısmında, aspiratör kablosunun kısa devre yapması nedeniyle yangın çıktı. İtfaiye Müdürlüğü'nün 110 ihbar telefonu arandıktan çok kısa bir süre sonra yangın mahalline gelen itfaiye ekipleri, yaptıkları müdahale ile yangını büyümeden söndürmeyi başardı. Yangın sonrası aspiratör kullanılamaz hale gelirken, ev sahibi Hüseyin Tekin yetkililere zamanında ve yerinde müdahale ettikleri için teşekkür etti.

  • murat canan18 Aralık 2014 . 10:33

   ( yazımın devamı)Öğretmene yok.Yetkililer,anne ve babalar,toplumun diğer kesimleri ne zamanki ATATÜRK'ÜN ''ÖĞRETMENLER BU TOPLUMUN EN FEDAKAR UNSURLARIDIR'sözünü dikkate alırlarsa , ne zaman insanlar SOKRATESin ' ÖĞRETMENİN YETİŞTİRDİĞİ HEM HERŞEYDİR,HEM HİÇBİRŞEYDİR.' sözünü dikkate alarak saygı gösterirlerse bu bahsettiklerimiz problemlerin çoğu çözümlenecektir.Muharrem hocam bu vesile ile yazmış olduğun yazılarıda takip ediyoruz. Tekrar dile gelmesi güzel bir şey oldu inşallah bu sıkıntılar giderilir de öğretmenler hakettikleri değerlere ulaşırlar teşekkür ederim.
  • murat canan18 Aralık 2014 . 10:19

   Ağzına sağlık Muharrem hocam.Malesef öğretmenlerimiz son yıllarda iyice garipleştirilmiş ve hakettiği tüm değerlerden uzaklaştırılmışlardır.Öğretmenin polis gibi dokunulmazlığı var mı?  Yok tabikide peki polisin var mı? Var tabikide eee o zaman caddede yürüyüşe geçen öğrenciye kim müdahale edecek öğretmen mi ?Tamam oldu öğretmenler ellerine copu ,sprey gazını alırlar öğrencileri etkisiz hale getirirler ve nereye götürürler* Okula mı* Karakola mı o zaman polis ne yapacak?geçen yıl seyircili maçlardan polis elini eteğini çekti kapılarda öğretmenler görevli öğrenciler listeyle alınıyo içeriye buna ne dersiniz*Doktorlar aldı,hemşireler aldı,infaz koruma memurları aldı,askere ve polise zaten yıllardır var ne mi* yıpranma tazminatı. Peki öğretmne

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak