BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

CHP, kongrelerine start verdi

  18 Temmuz 2005

  CHP, ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye başladı. CHP, Mengen ve Gerede ilçelerindeki kongreleri gerçekleştirirken, diğer ilçe kongrelerinin de önümüzdeki günlerde tamamlanacağı ve son olarak da il başkanlığı kongresinin yapılacağı belirtiliyor.

  CHP Bolu teşkilatlarında beklenen kongre süreci start aldı. Geçtiğimiz hafta Mengen ve Gerede teşkilatları kongreleri gerçekleştirilirken, ilçe başkanları da belli oldu.

  İlk kongre Mengen'de gerçekleştirilirken, kongreye CHP İl Başkanı Yüksel Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Tanju Özcan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Kongre sonucunda Mengen İlçe Başkanlığı'na, kongrede başkanlık için tek aday olan Sami Ersoy seçildi.

  Gerede'de gerçekleştirilen kongrede de İlçe Başkanlığına eski Başkan Av.Yusuf Renkli tek aday olarak girerken, kongre sonucunda Renkli üyelerin oylarıyla yeniden İlçe Başkanlığı'na seçildi.

  • Dursun YILMAZ8 Nisan 2015 . 09:41

   Hocam Türkiye'de her insana insan gözüyle bakabilecek insanlara sahip olmadığımız sürece soruna çözüm bulamayız.İster aktif çalışan devlet memuru, öğretmen,mühendis,doktor olalım ister emekli olalım aldığımız maaş insan gibi yaşayabilene yetmez.Geri kalmış ülke kaderi diye bizi şükür ve sabırla hep uyutmaya çalışıyorlar.Kimse kusura bakmasın ama şükür denen şey her yönden gelişmeyi engelleyen bir faktördür.Şükreden oturur,şükretmeyen koşar.
  • Osman Ezgü8 Nisan 2015 . 07:54

   benden önce hocamızın yazısına yorum yapan arkadaş lütfen müphem konuşmadan açık ve net olarak açıklamanızı yapın .Japonlar emeklilerine ne kadar maaş veriyormuş hiç önemli değil fakat bizden az mı ,çokmu bi netliğe kavuşturalım.Herkeze mutlu yarınlar dilerim .
  • nihatguclu24 Aralık 2014 . 18:05

   hocam
   dünyanın itibarlı ülkelerinden biri olan Japonya'da emekliler ne kadar maaş alıyor biliyor musunuz?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak