BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bakan'dan Başhekim Yılmaz'a sert uyarı

Bakan'dan Başhekim Yılmaz'a sert uyarı
  18 Temmuz 2005

  Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi'nde uzun süreli bir inceleme yaparak, Başhekim Opr. Dr. Fahrettin Yılmaz'a sert uyarılarda bulundu. Hastane duvarlarında yer alan vatandaşlara yönelik bazı uyarı yazılarının kaldırılması için, Başhekim Yılmaz'a sert bir üslupla uyarılarda bulunan Akdağ, yazıların kaldırılmasını istedi.

  İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirdiği incelemeler sırasında Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın sinirli olduğu, incelemeleri takip edenler tarafından hemen fark edildi. Akdağ, Acil Servis'den başlayarak hastanenin neredeyse en küçük birimlerine kadar ayrıntı ile incelediği ziyareti sırasında, vatandaşları uyarmak amacıyla duvarlarda asılı bulunan bazı yazıların derhal kaldırılmasını istedi. Hastanenin duvarlarında bulunan ve üzerinde ?Lütfen Yüksek Sesle konuşmayın', ?Tuvalet', ?Kan verecek hastaların sol kollarını açıp çağrılmayı beklemesi rica olunur' gibi ifadeleri gören Bakan Akdağ, "Hemen bu yazılar kaldırılsın" diyerek Başhekim Dr. Yılmaz'ı sert bir dille uyardı.

  • kamil31 Aralık 2014 . 17:18

   Sayın hocam, yılın son günü gene yönetime ders vermişsiniz.Umarım ders alınmıştır. Yeni yılınızı kutlar, her biri ders verici nitelikteki yazılarınızı yeni yılda da okumak dileğiyle, saygı ve sevgilerle.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak