Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Ertaş ve Toker konseri coşturdu

Ertaş ve Toker konseri coşturdu
  17 Ekim 2006
  Ertaş ve Toker konseri coşturdu

  Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 3'üncü Geleneksel Ramazan Şenlikleri, 17 Temmuz Kapalı Spor Salonu'nda devam etti. Bolu Belediyesi Halk Müziğinin yaşayan efsanelerinden biri olan Neşet Ertaş ve Bayram Bilge Toker'i Bolu'ya getirdi.

  Bolu Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri Neşet Ertaş konseriyle devam etti. Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen konsere AKP Milletvekili Mehmet Güner, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Öztürk ve Orhan Bozgeyik, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Spor salonunun tamamen dolduğu konserde ilk olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürü Bayram Bilge Toker sahne aldı. Gecenin son bölümünde ise sahneye ünlü ozan Neşet Ertaş çıktı.

  Yoğun bir sevgi seli altında konserini gerçekleştirilen Ertaş'ı konserinde Bolu'da yaşayan, hemşehrileri Kırşehirlilerin yanında Niğdeliler de yalnız bırakmadı. Kendisine ait çok sayıda türküyü seslendiren Neşet Ertaş, katılımcıları adeta büyüledi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak