Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Terminalde cinayet

Terminalde cinayet
  19 Ocak 2009
  Terminalde cinayetTerminalde cinayet

  Bolu Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde Kemal Sevinç (28), Mehmet Samur'u (23) kafasına ateş ederek öldürdü. Üzerine doğru koşanları görünce havaya da ateş edip "Üzerime gelmeyin. Bu bir namus cinayetidir" diyen Sevinç, bindiği taksiyle kaçarken yakalandı.

  Cumartesi günü saat 11.30 sıralarında meydana gelen olayda, Kemal Sevinç bir otobüs firmasına ait yazıhaneye giren Samur'un yanına giderek tartışmaya başladı. Sevinç ile Samur küfürleşerek yazıhaneden dışarı çıktılar. Samur bu sırada cep telefonu ile konuşurken arkadan gelen Sevinç, kafasına bir el ateş etti.

  Samur kanlar içinde yere yığılırken, Sevinç üzerine doğru koşanları görünce bir el havaya ateş ederek, "Üzerime gelmeyin, bu bir namus cinayetidir" diye bağırıp kaçmaya başladı. Terminalin yanından geçen D-100 Karayolu'na kaçarak bir taksiye binen Sevinç, Ankara istikametine doğru kaçtı. Terminalde görevli bir şoför de aracıyla Sevinç'in bulunduğu taksiyi takip ederek, polis ve jandarmaya ihbarda bulundu. Yolda önlem alan jandarma, Çaydurt mevkiinde taksiyi durdurarak Sevinç'i gözaltına alarak polise teslim etti.

  Yolcular tarafından ilk müdahalesi yapılan Samur, kaldırıldığı İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak