Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tarkan'ın parası ödenmedi mi?

Tarkan'ın parası ödenmedi mi?
  19 Ocak 2009
  Tarkan'ın parası ödenmedi mi?

  Bolu'da geniş tartışmalar yaratan Tarkan Konseri'nin üzerinden aylar geçtikten sonra, www.Haberbu.com internet sitesinin özel haberine göre, şimdi de Tarkan'ın bu konserden alacağını alamadığını iddia eden bir haber yayınlandı.

  "Bizden selam olsun Bolu Belediyesi'ne, Tarkan parasını bekliyor!" başlığıyla verilen haberde aynen şu ifadelere yer verildi:

  "Bolu Belediyesi, yaz aylarında yaptığı Beyaz Et Festivali'nde Tarkan'a konser verdirdi ama, sanatçının parasının önemli bir bölümünü daha ödemedi.

  Festivalle ilgili, tavuk üreticilerinden de para toplayan belediye, Tarkan Tevetoğlu'na ödemesinin tamamını yapmadı.

  Tarkan Konseri öncesinde para tamamlanmayınca, sanatçı sahne almaktan vazgeçti.

  Ancak, Tarkan'ı konser vermeye ikna eden organizasyon Todka Group'un ricası ve belediye başkan yardımcılarının paranın ödeneceği taahütü sonrasında, Bolu halkını mağdur etmemek için sahne alan Tarkan, iyi niyetini böyle ödedi.

  Söylenen o ki, festivalin organizasyonunu yapan yerel bir ajans, parayı başka yere kullanmış, o yüzden Tarkan'ı festivale katılmaya ikna eden Todka Group da bu yüzden büyük bir mağduriyet içinde.

  Todka yetkililerininin Tarkan'ın kalan ücretini ödemeleri için Belediye yetkililerini araması da sonuç vermiyor.

  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise konuyla ilgili sessizliğini sürdürüyor."

  Bu haberden sonra Tarkan'a para ödenip ödenmediği konusunda açıklama yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın sessiz kalması, haberdeki iddiaları adeta doğruluyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Koltukları Cafe Sandalyeleri Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak