Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Gerede Kaymakamlığı'ndan okullara enstrüman desteği

Gerede Kaymakamlığı'ndan okullara enstrüman desteği
  26 Mart 2009
  Gerede Kaymakamlığı'ndan okullara enstrüman desteği

       Gerede'ye gelişi ile eğitim hizmetlerine büyük önem veren Kaymakam Mustafa Masatlı, okullarımızın müzik etkinliklerindeki araç-gereç eksikliklerinin tamamlanmasında da çalışmalar başlattı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün planlaması doğrultusunda bu eksiklikleri gidermeye başladı. Artık okullarımızda nota sesleri yükselmeye başladı.
       Bu planlama doğrultusunda Zübeyde Hanım Ana Okulu'na 1 adet ksilofon  ve 10 parçalı çantalı orf çalgıları seti, Halil Nom İlköğretim Okulu'na gitar, Mustafa Çevikoğlu ve Halil Çevikoğlu İlköğretim Okulu'na da  1adet Yamaha klavye (org), 1 adet gitar, 1 adet bağlama (kısa saplı), 1 adet ksilofon, 10 parçalı çantalı orf çalgıları seti ve nota sehpası alındı. 
       Mustafa Çevikoğlu ve Halil Çevikoğlu İlköğretim Okulu'nda müzik aletlerini gören öğrenciler çok sevindi. Öğrenciler okullarında gördükleri aletlere hayran bir şekilde bakarak sevinçlerini ifade ederlerken, "Eğitimimiz için çok gerekli bu araçları okulumuzda gördüğümüz için çok mutluyuz. Bu aletleri bizlere kazandıran Kaymakam amcamıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür eder, ellerinden öperiz" dediler.
                                       

   


   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak