2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Belediye, 2009'da üniversiteye başlayanlara laptop verecek

Belediye, 2009'da üniversiteye başlayanlara laptop verecek
  25 Kasım 2009
  Belediye, 2009'da üniversiteye başlayanlara laptop verecek

      Bolu Belediye Başkanlığı 2009 yılında üniversiteye başlayan her Bolulu öğrenciye diz üstü bilgisayar (laptop) hediye ediyor.

  Bolu Belediyesi Meclisi'nin 20 Kasım tarihinde gerçekleşen toplantısı sonrası resmiyet kazanan laptop dağıtımı için öğrencilerin, Bolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne başvurmaları gerekiyor.

      Lap top alacak öğrenciler için 2009 yılında 4 yıl ve üzeri örgün eğitim yapan üniversitelerden birine kayıt yaptırmış olmaları, Bolu Merkez İlçedeki lise ve dengi okullardan mezun olma şartı aranıyor.

  Konu ile ilgili açıklama yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz "Bolu Belediyesi olarak ilimizde eğitim veren kurumlarımızın başta fiziki yapıları olmak üzere talep edilen her türlü desteği vermekteyiz. Öte yandan 3 yıl önce ilköğretim okulu öğrencilerimizin SBS sınavına hazırlanmalarında yardımcı olmak amacıyla başlattığımız e-dershane uygulamamıza da bu yıl devam etmekteyiz. Ayrıca ÖSS'de ilimizdeki başarıyı teşvik etmek amacıyla da bu yıl üniversiteye başlayan öğrencilerimize diz üstü bilgisayar hediye etme kararı aldık. Tüm öğrencilerimize bu diz üstü bilgisayarlarımızın hayırlı olmasını dilerken, bu uygulamanın gelecek yıllarda da süreceğini belirtmek isterim. Onun içinde öğrencilerimizden isteğim bu yıl hepsi 4 yıllık fakülteyi kazanırlar ve gurur kaynağımız olurlar ki biz de onlara bilgisayar hediye etme mutluluğunu yaşarız" dedi.

  • Ahmet27 Kasım 2009 . 15:31

   Sinava girin alin laptopu ben rahat kazanirim 4 yillik bir yer. Istedigim bir yer olmaz ama olsun fark etmez.
  • Kagan27 Kasım 2009 . 15:29

   Hadi ya, bende laf olsun diye giriyordum sinava, dört yillik dandik bir yer tutturur alirim laptobumu :)) yok ya okumayi düsünmüyorum en fazla kaydimi yapar birakirim. Laptop versinler de.
  • emre26 Kasım 2009 . 20:31

   ben 2 yıllık üniversitede okuyorum 2 yıllıklara laptop veriyorlarmı
  • serdar26 Kasım 2009 . 17:14

   sayın belediye başkanı
   bütün belediyecilik hizmetleri tastamam yürüyorda bu mu eksik kaldı, bırakın ilgili kuruluşlar yapsın bu hizmeti, siz hizmetlerinizi ucuzlatın...
  • ERHAN26 Kasım 2009 . 09:07

   laptopları kimden alacaklar acaba...?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak