Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler

Vefat edenler
  22 Aralık 2009
  Vefat edenler
  1 -Büyük Cami Mahallesi sakinlerinden Merhum Hacı İbrahim Güler'in eşi Neşe GÜLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'nda toprağa verilecektir. 

   

  6- Bolu Orman İşletme Müdürlüğü emekli Başkatibi, Boluspor kulubü kurucu yönetim kurulu üyesi, Hatice Kara'nın eşi, Saffet Kara, Rafet Kara ,İffet Emiralioğlu'nun, babaları, Fügen Kara, Turan Emiralioğlu'nun kayınpederi Hasan KARA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Kalaycıoğlu Apt. daki evinden günü saat 10.00 da alınarak, memleketi olan Artvin ili Hopa ilçesine götürülecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

   

  3- Sucu Mevlüt Büyüksoy ve Fevzi Büyüksoy'un anneleri Emine Helse BÜYÜKSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dörtdivan Aşağı Düğer Köyü'nde toprağa verilecektir.

  4- Göynük Halkından Ali ve Salih Pulcu'nun babası Ahmet PULCU (Eczacı) vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

   

  5-Tekke Işıklar Köyü'nden Hüseyin Karasu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir. 

   

  6- Alpağut köyü halkından merhum Tevfik Konar'ın oğlu. Saniye Konar'ın eşi Fikret Konar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Borazanlar Camisi'nde kılınacak öğlen namazından sonra Borazanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

   

  7- Mudurnu Göncek Köyü'nden Mehmet, Selami, İlhami Çetin, Fatma Bozkurt ve Firdevs Şahin'in babaları Selahattin ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra köy mezarlığında toprağa verilecektir.


   
   
   

  • mehmet önal8 Şubat 2014 . 15:44

   ALLAH SABIR VERSİN GÜL REÇELİM...
  • ÖZDEMİR ARZUHAL22 Aralık 2009 . 15:23

   VEFAT EDENLERE ALLAHTAN RAHMET, GERİDEKİLERE SABIRLAR  VE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DİLERİZ.
  • Metin Ateşoğlu 22 Aralık 2009 . 12:39

   Kalaycıoğlu Apartmanı sakinlerinden çok sevdiğim Hasan Kara amcamızı kaybettik Allahtan rahmet diler yakınlarına baş sağlığı dilerim .Kalaycıoğlu Apartmanı apartman görevlisi Metin Ateşoğlu ve ailesi..
  • Emel Sezen22 Aralık 2009 . 12:34

   Hasan Kara ve ailesine baş sağlığı  dilerim.
  • Nurcan22 Aralık 2009 . 10:49

   Allahtan rahmet diliyorum.Geride kalanlara ise sabır diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak